ایرنا نوشت: روز جهانی کودک و نوجوان با سالروز شهادت امام هشتم (ع) همزمان شده است، شاید این فرصت خوبی باشد که برای نسل جوان از هشتمین خورشید که مهمان و میزبان خراسان است، از زبان کتاب‌ها سخن بگوییم.
امسال شهادت امام هشتم (ع) و روز جهانی کودک، همزمان شده اند، کتاب ها که همواره همراه کودکان هستند، درباره خورشید هشتم، برای آنها سخن می گویند، از او که مهمان خراسان شد.
مسافر هشتم، از مدینه تا خراسان
از مدینه تا خراسان، راه بسیاری است، راهی که حضرت علی بن موسی الرضا (ع) به اجبار خلیفه عباسی آن را طی کرد تا به اجبار ولیعهد او باشد. کتاب مسافر هشتم، این سفر را برای نوجوانان روایت می کند.
در این داستان، نویسنده به مسیری که امام رضا (ع) پیموده و مسائلی که برای ایشان اتفاق افتاده در قالب داستانی اشاره کرده است. این مجموعه داستان های کوتاهی را شامل می شود که به زندگی هشتمین امام شیعیان می پردازد. بوی خوش نان، یک سبد خرما، یک روز تابستانی، مامون در تالار آینه، پیک ها و پیام ها، کاروان می رود، سرزمین آب های فراوان و… از جمله داستان های این کتاب است.
زاِئر مشهد، مهمان خراسان
کودکان در مشهد مقدس مهمانانی عزیز هستند، مهمانانی که مقدم شان به نقل و نبات گرامی داشته می شود، اما میزبان اصلی آنها، خود در این خاک مهمان است، مهمان خراسان…
کتاب مهمان خراسان، مجموعه اشعار ۱۰ شاعر حوزه کودک و نوجوان شامل افسانه شعبان نژاد، اسدالله شعبانی، جعفر ابراهیمی، مریم اسلامی، کمال شفیعی، محمدکاظم مزینانی، بابک نیک طلب، حمید هنرجو، منیره هاشمی و غلامرضا بکتاش است که زیر نظر سعید بیابانکی گردآوری شده است.
تصویرگران آن میترا عبداللهی، عاطفه شفیعی راد، آزاده معزی، نیلوفر حسینی و سارا نارستان بوده اند. 
این کتاب در ۲۴ صفحه توسط به نشر (انتشارات آستان قدس رضوی) منتشر شده است. 
روایت غلامان از بزرگان 
گاهی آنان که در وصف نمی گنجند، در کلام ساده ترین افراد به خوبی روایت می شوند، این اندیشه دستمایه حمیدرضا شاه آبادی شده است که روایتی از امام رضا را به اعتراف غلامان بازگو کند.
این کتاب داستان دوران ولایتعهدی امام رضا (ع) و اعترافات سی غلام مامون در مرو است. اعترافات غلامان مبتنی بر حقایق تاریخی مسلم است و در آن به بسیاری از شبهات مربوط به چرایی و چگونگی پذیرش ولایتعهدی از سوی امام رضا علیه السلام و نیات مأمون، پاسخ گفته شده است. 
این اثر تا کنون دستمایه چند تئاتر آیینی بوده است که استقبال قابل توجهی از این آثار صورت گرفته است.
اعترافات غلامان در ۱۲۰ صفحه توسط انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوان به چاپ رسیده است. 
۵۸۵۸

​​​​​​​لاغری با دستگاه RF یکی از روش‌های نوین کاهش وزن برای کسانی است که نمی‌خواهند با روش‌های مرسوم و کم‌خطر لاغر شوند! از آنجایی که بسیاری از روش‌های لاغری تاکید زیادی بر رعایت رژیم غذایی و ورزش دارند، خیلی از افراد سراغ روش‌های به ظاهر ساده‌تری نظیر RF می‌روند؛ اما آیا استفاده از دستگاه RF می‌تواند گزینه مناسبی برای کاهش وزن و رسیدن به تناسب اندام باشد؟ عوارض استفاده از این روش برای لاغری چیست؟
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *