نمایش سیاه‌بازی «رختشورشاه»، با کارگردانی علی یداللهی و بازی جواد انصافی (ایفاگر نقش عبدلی در تلویزیون) که ماجرایی خیالی از ازدواج احمدشاه قاجار را دستمایه داستان خود قرار داده است، روی صحنه تئاتر محراب خواهد رفت،
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «رختشورشاه»، به کارگردانی علی یداللهی، از امروز (پنجشنبه ۲۰ آبان)، اجرای خود را در سالن جعفر والی مجموعه تئاتر محراب، آغاز می‌کند.
این نمایش کمدی سیاه‌بازی که کاری از گروه تئاتر دژاوو است، در ساعت ۱۹ روی صحنه خواهد رفت.
«رختشورشاه»، نوشته بابک لطفی است که توسط  فرهاد نقدعلی بازنویسی شده و طراحی و کارگردانی آن را علی یداللهی برعهده دارد.
این نمایش که تلفیقی از نمایش سیاه‌بازی و مجلس زنانه، در شیوه‌های نمایش تئاتر کمدی ایرانی است، به روز قبل از تاج‌گذاری احمدشاه می‌پردازد. انسی‌معزالدوله می‌خواهد با احمدشاه ازدواج کند اما شاه فرار می‌کند و به رختشورخانه کاخ پناه می‌برد و در آن‌جا مخفی می‌شود که خود زمینه‌ساز ماجراهای دیدنی دیگری است.
در «رختشورشاه»، علی بیک‌محمدی، پیش‌پرده‌خوانی می‌کند. جواد انصافی، نگار مقدسی، کاظم برزگر، آزیتا نوری‌وفا، مجتبی گوهرخای، آرزو کریمی‌زند، سمانه ابن‌علی، شقایق بهرامی و الناز میرزا، نقش‌های این نمایش را برعهده دارند.
 نمایش «رختشورشاه»، هر روز غیر از شنبه‌ها در سالن استاد جعفر والی مجموعه تئاتر محراب، ساعت ۱۹ روی صحنه خواهد رفت.
۵۷۵۷
کل فرآیند برگزاری مراسم عقد و عروسی و بخصوص انتخاب یک مکان مناسب  ایده آل جهت برگزاری جشن به شدت استرس زا و پرفشار است. حتماً همه ما در میان فامیل ، دوستان یا شاید برای خودمان پیش آمده که در این پروسه بی انتها افتاده باشیم و مانند باتلاقی در آن فرو رفته باشیم!
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source