برنامه «شب بخیر آمریکا» دوشنبه ۲۴ آبان ماه ساعت ۲۲، به بررسی و تحلیل شکست سیاست تحریمی آمریکا علیه ایران می پردازد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه «شب بخیر آمریکا» دوشنبه  میزبان ابوذر گوهری‌مقدم معاون سیاسی و بین‌الملل مرکز تحقیقات استراتژیک خواهد بود تا ابعاد و محورهای مساله شکست سیاست‌های تحریمی آمریکا علیه ایران را برای بینندگان و مخاطبان تبیین و تحلیل نماید. 
«شب بخیر آمریکا» در هر برنامه یکی از موضوعاتی که نشانگر قدرت رو به افول آمریکاست را به تصویر می کشد. برای مثال وقتی از حقوق نقض شده اقلیت‌ها در آمریکا بحث می شود، این برنامه با تهیه گزارش های مستند، گفت و گوبا  کارشناسان حاضر در برنامه، مهمانان اینترنتی، این موضوع مهم را تبیین و تحلیل می کند و مصادیق آن را برای مخاطبان تشریح خواهد کرد. 
برنامه گفتگو محور «شب بخیر آمریکا» با بخش های متنوعی نظیر موشن گرافی موضوع و محورها، گفت وگو با کارشناسان داخل استودیو، ارتباط اینترنتی در بستر فضای مجازی با کارشناسان خارجی قصد دارد، موضوع های مطرح شده در برنامه را برای مخاطبان تبیین و تحلیل کند. 
برنامه «شب بخیر آمریکا» کاری از گروه اقتصاد شبکه پنج سیماست که در۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای به تهیه کنندگی دکتر اصغر بالسینی و با اجرا و کارشناسی دکتر مراد عنادی  تهیه و تولید می شود.
۵۸۵۸
در دنیای امروز که همه چیز بر اساس برقراری ارتباط بنا شده است، سرعت مودم یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها به شمار می‌رود. شرکت‌های D-link و TP-link به عنوان پرچمداران این عرصه سال‌هاست که بازار را در دست دارند و تامین کننده‌ی گروه‌های بسیاری از مشتریان بوده‌اند. در این مقاله، با مقایسه‌ی کامل مودم adsl TP-link و مودم D-link انتخاب را برای شما راحت‌تر خواهیم کرد؛ پس با ما همراه باشید.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source