به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، رضا فیاضی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون روزِ گذشته در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اعلام کرده بود من کرونا گرفتم و یک هفته است درگیر این بیماری منحوس شده‌ام. البته واکسن زده‌ام اما احساس می‌کنم اصرار زیادِ برخی برای عکس گرفتن، مرا مبتلا به کرونا کرد. 
درگیری بیشتر، این بازیگر پیشکسوت را راهی بیمارستان مرکزی کیش کرد. اما خوشبختانه در گفت‌وگویی با این بازیگر قدیمی، متوجه شدیم که به دلیلِ درصد کمِ درگیری ریه‌، نیازی به بستری در “آی‌سی‌یو” نبوده و فقط برای مراقبت بیشتر در بیمارستان بماند. 
او ضمنِ درخواست از مردم برای اینکه دعا کنند تا این بیماری منحوس هرچه زودتر از بین برود و ایمنی عمومی در کشورهای جهان اتفاق بیفتد به خبرنگار تسنیم  گفت: من از مردم درخواست می‌کنم آن‌قدر اصرار نداشته باشند برای عکس گرفتن حتماً ما ماسک را برداریم. من بحران اهواز را گذراندم حتی سریال “جزر و مد” را در آن دوران سخت آنجا فیلمبرداری کردیم. همسرم از من مراقبت می‌کند و البته ایشان هم مبتلا شده‌اند. در تهران به مناسبت همین برنامه‌های هفته کتاب مبتلا شدم و امیدوارم این فرهنگسازی برای عکس گرفتن ایجاد شود. 
او همچنین تأکید دارد: درصدِ درگیری ریه‌هایم کم است اما دوباره تب داشتم و بدن درد، به همین خاطر پزشکان تشخیص دادند که بستری شوم. من امیدوارم بودم که آخر هفته به تهران برگردم و در جلوی دوربین “خانه پرتقالی‌ها” شبکه دو سیما حاضر شوم. درخواست می‌کنم آن‌قدر از مردم نخواهید که هنرمندان ماسک‌شان را به هنگامِ عکس گرفتن بردارند و خودِ مردم هم رعایت کنند. 
رضا فیاضی بازیگر، نویسنده، صداپیشه، کارگردان  ایرانی متولد  1332 در اهواز و همچنین چندین مجموعه شعر به چاپ رسانده ‌است. او در سال 1355 در سریال گلباران به کارگردانی رضا بابک به ایفای نقش پرداخت. سپس در فیلم چریکه تارا حضور پیدا کرد و در کنار بازیگری مدیریت صحنه را نیز عهده‌دار شد. فیاض پس از آن به فعالیت در زمینه‌های مختلف هنری از جمله نویسندگی، نمایش عروسکی و کارهای رادیویی پرداخت و در چندین برنامه تلویزیونی به عنوان مجری حضور پیدا کرد.
انتهای پیام/
 
 
 
 

source