برنامه طنز «صبح جمعه با شما» رادیو ایران، نمایش‌ها و طنزآهنگ‌هایی هشداردهنده با موضوع بی‌توجهی ‌مردم به کرونا، تولید کرده است.
به گزارش ایسنا به نقل از شبکه رادیویی ایران، ساجد قدوسیان تهیه کننده، سردبیر و کارگردان برنامه «صبح جمعه با شما» اظهار کرد: با توجه به اینکه همچنان خطر اوج گیری کرونا در تمام دنیا پابرجاست و طبیعتا کشور ما هم از این مساله مستثنی نیست و با اینکه کارشناسان همواره در حال هشدار دادن هستند ولی متاسفانه شاهد حضور غیرضروری و پررنگ برخی از مردم در اماکنی هستیم که حتی بعضی از آنها حتی در شرایط عادی هم اتفاق نمی افتاد.
وی ادامه داد: لذا طبق تصمیم اتاق فکر برنامه «صبح جمعه با شما»  تصمیم گرفتیم تا نمایش ها و طنزآهنگ هایی با این محور تولید کنیم که علاوه بر ایجاد فضایی مفرح و شاد در این خصوص هشدار دهنده هم باشد.
قدوسیان افزود: البته طبق روال این تنها موضوع محوری برنامه «صبح جمعه با شما» نخواهد بود و طبیعتا همواره در راستای رسالت برنامه که همانا بیان مطالبات مردم و طرح مسائل و مشکلات و رساندن صدای مخاطبان به مردم با زبان طنز  تولیداتی خواهیم داشت.
وی در پایان خاطرنشان کرد: ضمنا مخاطبان می‌توانند موضوعات و مسائل پیشنهادی خود را در زمان پخش برنامه به سامانه پیامکی رادیو ایران به شماره ۳۰۰۰۰۹۰۰ ارسال کنند تا دستمایه تولیدات برنامه باشد و از این طریق صدای آنها به گوش مسئولین امر برسد.
«صبح جمعه با شما» هر جمعه ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ به تهیه کنندگی، سردبیری و کارگردانی ساجد قدوسیان از رادیو ایران پخش می‌شود.
انتهای پیام

source