مهر نوشت: تورنتو قصد دارد بیش از پیش تبدیل به یکی از مراکز اصلی تولید فیلم و سریال در آمریکای شمالی شود.
به گزارش ورایتی، شرکت‌های هکمن کپیتال پارتنرز و ام‌بی‌اس گروپ قصد دارند یک استودیو کمپلکس عظیم ۲۵۰ میلیون دلاری در تورنتو بسازند و این پروژه‌ای است که بیشترین سرمایه‌گذاری صنعت تهیه فیلم در بیش از ۲ دهه گذشته در آن انجام خواهد شد.
هاب رسانه‌ای بِیسین در منطقه کنار آب پورت لندز در این مرکز استان واقع خواهد شد. این استودیو بیش از ۱۵۲ هزار متر مربع فضا برای تولید فیلم، سریال و محتوای دیجیتال فراهم می‌کند که این شامل هشت صحنه ضبط صدا و همچنین فضاهای کارگاهی و دفتری می‌شود. همچنین یک پیاده‌رو سنگ‌فرش‌شده برای زیباسازی فضای بیرونی ساخته می‌شود.
پائولا فلچر، رییس هیات مشاوره رسانه فیلم و تلویزیون شهر در بیانیه‌ای گفت: «با توجه به این‌که ارزش پروژه‌های تولیدی در تورنتو قرار است در سال ۲۰۲۲ به رقمی رکوردشکن برسد و از رکورد ۲.۲ میلیارد دلاری سال ۲۰۱۹ عبور کند، این صنعت، نیازمند یک هاب رسانه‌ای درجه یک است تا جوابگوی تقاضای بیشتر برای فضا و همچنین استعدادهای تورنتو باشد.»
او تاکید کرد که این هاب جدید، فقط مجموعه‌ای از ساختمان‌ها نخواهد بود و هدفش فراهم کردن تجربه کاری و فرصت برای تعلیم استعدادهای جدید هم خواهد بود.
سازمان املاک تورنتو و شورای شهر آن، پیشنهاد ساخت استودیو را تایید کردند و در نهایت شهردار جان توری خبر نهایی‌سازی قرارداد آن را اعلام کرد.
توری گفت این هاب باعث می‌شود ظرفیت تهیه فیلم در تورنتو افزایش یابد، شغل‌های جدیدی خلق شود و سرمایه‌های بیشتری از سراسر دنیا به سمت این شهر جذب شود.
تورنتو با نزدیک به ۳ میلیون نفر جمعیت، تبدیل به یکی از مقاصد جاافتاده تولید فیلم و سریال شده و از پروژه‌های شناخته‌شده تولید آن می‌توان از «ببین»، «شیتز کریک»، «گامبی وزیر» و «جک ریچر» نام برد.
نت‌فلیکس هم امسال اعلام کرده قصد دارد دفتر مرکزی جدید خود در کانادا را در این شهر افتتاح کند و امیدوار است محتوای بیشتری آن‌جا تولید کند.
۵۷۵۷
​​​​​​​هر درد کمری به معنی بیرون زدگی دیسک کمر و مشکلات مشابه نیست؛ گاهی یک فشار غیرمتعارف، سرما و یا وضعیت بد در زمان خوابیدن سبب اسپاسم عضلات کمر و درد میشود. اما اگر کمردرد بیش از سه روز ادامه یافته و با درد تیرکشنده به پا، گزگز و بی‌حسی یا ضعف در پاها و یا اختلال کنترل ادرار و اختلال جنسی همراه باشد لازم است بررسی دقیقتری شود.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source