برنامه رادیویی «سهم من از دنیای ما» با محوریت بهره‌گیری از ماسک‌های شفاف برای ناشنوایان، توانست یک جایزه از اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه را به‌دست آورد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه رادیو سلامت با عنوان «سهم من از دنیای ما»، توانست جایزه اول ABU (اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های آسیا و اقیانوسیه) را دریافت کند.
یکی از مشکلاتی که در ایام کرونا برای ناشنوایان پیش آمد، استفاده از ماسک بود، زیرا این قشر از جامعه برای متوجه شدن صحبت‌های اطرافیان دچار مشکل شدند و نمی‌توانستند با وجود ماسک، لب‌خوانی داشته باشند. به همین دلیل برنامه «سهم من از دنیای ما» از رادیو سلامت با محوریت ماسک‌های شفاف برای ناشنوایان تهیه شد.
مرتضی میلانی، تهیه‌کننده رادیو سلامت در ایام کرونا، برنامه‌های متنوعی را در قالب‌های متفاوت برای اقشار جامعه تهیه و پخش کرده است.
۵۷۵۷
خرید گیفت کارت و استفاده از آن در دنیای امروزه که زمان، انرژی و پول مردم اهمیت بسیار زیادی دارد می تواند مزیت های متعددی داشته باشد و افراد با استفاده از این کارت ها می توانند انواع محصولات، کالاها و خدمات مورد نظر خودشان را خریداری نمایند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source