امکان تماشای رایگان فیلم برای اعضای انجمن منتقدان سینما در ۲ پردیس کورش و آزادی هم فراهم شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، به نقل از روابط عمومی انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران، ۲ تفاهم‌نامه جدید بین رییس انجمن و مدیران پردیس آزادی و کورش منعقد شد که بر این اساس اعضای انجمن می‌توانند از خدمات ویژه در این پردیس‌ها بهره‌مند شوند.
بر این اساس اعضای انجمن می‌توانند در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه همه فیلم‌های در حال اکران در پردیس آزادی واقع در مرکز پایتخت را رایگان تماشا کنند.
تفاهم دیگر شامل اکران رایگان در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در پردیس کورش در منطقه غرب تهران ویژه اعضای انجمن منتقدان است.
همچنین به تازگی تفاهم‌نامه‌ای نیز با پردیس سینمایی شمیران امضا شده است که بر اساس آن اعضای انجمن با داشتن کارت عضویت می‌توانند همه روزهای هفته در این پردیس سینمایی که در منطقه یک تهران واقع شده است، فیلم‌های روز را به طور رایگان تماشا کنند.
این امکانات شامل ایام جشنواره فیلم فجر و نمایش فیلم‌های جشنواره نمی‌شود. آغاز اجرای این طرح از اول آذرماه است و تا پایان سال ۱۴۰۰ ادامه دارد. به همراه داشتن کارت انجمن ضروری است.
هر سه پردیس سینمایی مورد تفاهم از سینماهایی باکیفیت صداوتصویر استاندارد انتخاب شده‌اند.
این تفاهم‌ها در دوره جدید هیات مدیره انجمن و با تاکید طرفین بر ارتقای ارایه خدمات به جامعه منتقدان و نویسندگان سینمایی است. تسهیل در تماشای آثار روز اکران در راستای غنا بخشیدن بر محتوای رسانه‌های سینمایی در نظر گرفته شده است.
۵۸۵۸

تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source