دو سریال از تولیدات آمریکا و چین، به جدول پخش شبکه تماشا افزوده شدند.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شبکه تماشا، از فردا (شنبه ۲۹ آبان)، میزبان پخش دو سریال «باغ وحش» و «پزشک دربار» خواهد شد.
مجموعه «باغ وحش» که داستان آن درباره فعالیت یک گروه دانشمند در حیات وحش است، برای اولین بار در سال ۲۰۱۵ میلادی در سطح جهانی عرضه شد و استقبال تماشاگران باعث شد که تا سه فصل ادامه پیدا کند. علاقه‌مندان می‌توانند از شنبه ۲۹ آبان، ساعت۲۳، این سریال تلویزیونی را تماشا کرده  و در روز بعد، ساعت‌های ۵، ۱۱ و ۱۷، بازپخش آن را ببینند.
مجموعه «پزشک دربار»، از تولیدات تلویزیونی چین، زندگی دختر نوجوانی را بازگو می‌کند که با سختی‌های بسیار، موفق می‌شود علوم پزشکی را فرا بگیرد و … این سریال، در سال ۲۰۱۶ میلادی تولید شده و لی کوک لپ، کارگردانی آن را بر عهده دارد. علاقه‌مندان می توانند از شنبه ۲۹ آبان، ساعت ۱۹ به تماشای «پزشک دربار» بنشینند و در روز بعد در ساعت‌های ۱، ۷ و۱۳، بیننده بازپخش این مجموعه باشند.
5757
​​​​​​​هر درد کمری به معنی بیرون زدگی دیسک کمر و مشکلات مشابه نیست؛ گاهی یک فشار غیرمتعارف، سرما و یا وضعیت بد در زمان خوابیدن سبب اسپاسم عضلات کمر و درد میشود. اما اگر کمردرد بیش از سه روز ادامه یافته و با درد تیرکشنده به پا، گزگز و بی‌حسی یا ضعف در پاها و یا اختلال کنترل ادرار و اختلال جنسی همراه باشد لازم است بررسی دقیقتری شود.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source