فهرستِ هشت بازیگرِ حوزه طنز و بداهه که قرار است در «جوکر» با هم رقابت کنند، کامل و از پوستر این برنامه شبکه نمایش خانگی هم رونمایی شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امین حیایی و امیرمهدی ژوله، به جمع مهمانان فصل اول مسابقه «جوکر» افزوده شدند.
پیش از این سام درخشانی، بیژن بنفشه‌خواه، امیر کاظمی، هومن حاجی‌عبداللهی، سهیل مستجابیان و رضا نیکخواه، به عنوان مهمانان فصل اول این مسابقه معرفی شده بودند.
سیامک انصاری، میزبانی این بازی را بر عهده دارد. علی لک‌پوریان هم به عنوان بازیگر ثابت «جوکر»، سیامک انصاری را در این برنامه، همراهی می‌کند.
«جوکر» برگرفته از یک بازی معروف جهانی است که چند هنرمند، ۶ ساعت در یک خانه کنار هم زندگی می‌کنند و می‌توانند با روش‌های مختلف یک‌دیگر را بخندانند و از بازی حذف کنند، بدون این‌که خودشان ‏بخندند.‏
«جوکر» به‌زودی از شبکه نمایش خانگی پخش خواهد شد.
فیگورِ امین حیایی، سام درخشانی، هومن حاجی‌عبداللهی و ... روی پوستر یک برنامه/ عکس
۵۷۵۷
امروزه بازارهای مالی و سرمایه گذاری تا حد زیادی گسترش پیدا کرده و تنوع بسیار زیادی دارند. به همین دلیل بسیاری از فعالان این بازار می خواهند بدانند که بهترین مکان برای سرمایه گذاری کجا است؟ پاسخ این سوال با ظهور ارزهای دیجیتال مختلف مبهم تر شده است؛ به همین دلیل در این مقاله می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که تتر بخریم یا دلار؟ کدام یک از این ارزها احتمال موفقیت و رشد بیشتری خواهند داشت؟
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source