ایسنا نوشت: نصب مجسمه ویرجینیا وولف، نویسنده نامدار انگلیسی در کنار رودخانه تیمز، باردیگر ماجرای خودکشی او را سرزبان‌ها آورده و موجب بروز نگرانی‌هایی شده است.
به گزارش گاردین، این مجسمه یادبود که توسط لوری دینزگرمل طراحی شده، قرار است بر روی یک نیمکت در منطقه ریچموند ریورساید در جنوب غربی لندن و مشرف به رودخانه تیمز نصب شود، منطقه‌ای که این نویسنده مشهور انگلیسی برای حدود یک دهه از سال ۱۹۱۴ در آن زندگی می‌کرد. 
ویرجینیا وولف، در ماه مارس ۱۹۴۱ و در حالی که ۵۹ سال سن داشت، با غرق کردن خود در رود اوز در شرق ساسکس، به زندگی‌اش پایان داد. 
کمیته محیط زیست، پایداری، فرهنگ و ورزش شورای ریچموند با طرح نصب این مجسمه موافقت کرده اما یکی از گروه‌های محلی حفاظت اعلام کرده با توجه به ماهیت مرگ ویرجینیا وولف، قرار دادن مجسمه او در کنار رودخانه تیمز جالب نیست و به نوعی یادآورد خودکشی این نویسنده است. 
این گروه سه مکان جایگزین در ریچموند را که ویرجینیا وولف تا سال ۱۹۲۴ در آن زندگی می‌کرده، پیشنهاد داده است.
بری می، رئیس انجمن منطقه ریچموند لندن نیز قراردادن مجسمه ویرجینیا وولف را در کنار رودخانه تیمز و در حالی که به آب خیره شده، با توجه به نحوه مرگش، بی‌فکرانه توصیف کرده است. 
۵۷۵۷
در پی استقبال گسترده مردم از تعویض لامپ‌های کهنه و سوخته با لامپ‌های جدید و باکیفیت در قالب طرح ملی نورواره ۱و نیز درخواست‌های مکرر مردم و الکتریکی‌ها از بروکس، طرح ملی نورواره ۲ در سراسر کشور اجرا می‌شود.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source