رئیس پلیس کشور ابراز امیدواری کرد که در هفته‌های آتی با اقدامات که صورت می‌گیرد، شاهد کاهش ترافیک باشیم.
به گزارش باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتری صبح امروز در حاشیه آغاز رزمایش زمستانی پلیس راهور و دستگاه‌های امدادی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این طرح همکاران بنده تا 20 اسفند در خدمت مردم هستند، اظهار کرد: همکاران در این طرح در نقاط حادثه‌خیز، پرخطر و گردنه‌های برف‌گیر حضور خواهند داشت.
رئیس‌پلیس کشور تصریح کرد: نیروی انتظامی با استفاده از تجهیزات، فناوری روز و ارتقاء الکترونیکی به پلیس هوشمند توانسته خدمات بیشتری را در این ایام به مردم ارائه دهد.
وی درباره راهکار نیروی انتظامی برای کاهش ترافیک و تصادفات به دنبال سخنان اخیر مقام معظم رهبری در جمع نخبگان گفت: از بیانات بسیار راهگشای مقام معظم رهبری تشکر می‌کنیم، امیدواریم نخبگان علمی ما در این زمینه کمک کنند، بعد از فرمایشات حضرت آقا جلساتی در روزهای گذشته برگزار شد که ان‌شاءالله با راهکاری پیش‌رو و همکاری دستگاه‌های مسئول امیدواریم بتوانیم قدری را ترافیک کاهش دهیم و روان‌سازی ترافیک صورت گیرد البته دستگاه‌های دیگر باید حضور کامل‌تری داشته باشند مخصوصا شهرداری تهران وظایف سنگینی را در این رابطه عهده‌دار است و البته آنها نیز پای کار هستند و امیدواریم نتایج خوبی را در هفته‌های آتی شاهد باشیم.
وی درباره دیدار با رئیس مجلس و اینکه آیا در این دیدار درخواستی برای بودجه پلیس مخصوصا درباره بحث هوشمندسازی مطرح شد، گفت: در این دیدار درباره قوانینی که برای اجرای ماموریت‌های نیروی انتظامی نیاز به بازنگری دارد همچنین درباره اعتبارات بودجه 1401 و برنامه هفتم صحبت شد که ایشان نیز قول کمک دادند و امیدواریم با حضور ایشان و مجلس انقلابی وضعیت پلیس در سال آینده بهتر از گذشته شود.
این مقام انتظامی با اشاره به لغو ممنوعیت تردد شبانه، خاطرنشان کرد: از شنبه شب این موضوع اجرا شد و این محدودیت دیگر وجود ندارد اما اگر این دو روز جریمه‌ای برای مردم به دلیل تردد شبانه صورت گرفته، دستورات لازم را دادم که تمام آنها حذف شود و مردم در این رابطه نگران نباشند.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source