اکران آنلاین مستند «جادونویس»، روایتی از زندگی تئاتری نغمه ثمینی؛ نمایشنامه‌نویس و مدرس دانشگاه که عموم مردم به واسطه همکاری‌اش با حسن فتحی در نگارش سریال «شهرزاد» به خاطر می‌آورندش آغاز شد. 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اکران آنلاین مستند «جادونویس» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی آریان رضایی از ساعت ۵ عصر امروز، چهارشنبه سوم آذرماه آغاز می‌شود.
مستند «جادونویس» که به زندگیِ تئاتریِ نغمه ثمینی می‌پردازد؛ با هدف ثبت تاریخ شفاهی تئاتر معاصر ایران و با همکاری‌ گروه تئاتربازها و مشارکت مجموعه‌ تئاتر شهر ساخته شده است. 
در این مستند امیر قالیچی مجری طرح، محمدجواد ایزدی تدوین‌ و اصلاح نور و رنگ، پیمان حسینی مدیر فیلم‌برداری، شیما مرادی دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز، ندا آل‌طیب مدیر هماهنگی و مشاور رسانه‌ای، ساینا قادری عکاس و مسعود رمضانی دستیار دوم کارگردان، آریان رضایی را همراهی می‌کنند.
نغمه ثمینی، نمایشنامه‌نویس شناخته‌شده و مدرس دانشگاه را عموم مردم به واسطه همکاری‌اش با حسن فتحی در نگارش سریال «شهرزاد» به خاطر می‌آورند. 
سرک‌کشیدن به خلوت نویسنده «شهرزاد»
۵۸۲۵۹
یکی از نوشیدنی های پر طرفدار در بین جوامع مختلف در تمام دنیا، قهوه می باشد. اما در کنار این محبوبیت تولید یک قهوه خوب کار هر کسی نیست و به همان طبع، خرید قهوه از هر جایی توصیه نمی شود. کسانی که به اصطلاح قهوه باز هستند به سرعت طعم قهوه خوب و بد را از هم تشخیص می دهند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source