بیتا وکیلی، نمایشگاهی از آثار نقاشی خود با نام «این باغ، تاریخ است» را برپا می‌کند. در توضیح این نمایشگاه، دیالوگی بین خانم هنرمند که به‌تنهایی در حال پرسه‌زدن در باغ است، با یک گربه، شکل گرفته.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بیتا وکیلی، پس از پنج سال، تازه‌ترین مجموعه نقاشی‌هایش را عصر جمعه، اول بهمن، در گالری ایوان به تماشا می‌گذارد.
«این باغ، تاریخ است»، عنوان این نمایشگاه است که در آن ۱۶ تابلو که همگی در دو سال اخیر خلق شده‌اند، با اندازه‌های مختلف به نمایش درمی‌آیند.
در توضیح این نمایشگاه آمده است: 
«خانم! شما تنهایی توی این باغ، تمام روز، چه‌کار می‌کنید؟»
«مثل تو، پرسه می‌زنم!» گربه، آن «زن-تاریخِ » باستانی را بو کشید و گفت: «می‌خواهید چیزی را فراموش کنید؟» زن گفت: «نه! برعکس! می‌خواهم به یاد بسپارم». گربه گفت: «پس بهتر است با من به قلب باغ بیایید»
بیتا وکیلی، متولد ۱۳۵۲ تهران،  نقاشی را از دوران دبیرستان شروع و حدود ۲۸ سال است که به طور حرفه‌ای مشغول نقاشی است، تحصیلات او کارشناسی نقاشی از دانشکده هنرِ دانشگاه آزاد و  کارشناسی ارشد نقاشی از دانشکده هنرِ تهران است.
آثار او در ۹ نمایشگاه انفرادی، هفت دوره حراجِ تهران ، چندین دوره حراج کریستیز و بیش از ٨٠ نمایشگاه گروهی در ایران ، دبی، کانادا، آمریکا، فرانسه، چین، مالزی، موناکو، ارمنستان، عمان و انگلستان ارائه شده است.
گالری ایوان تا ۱۵ بهمن، نقاشی‌های بیتا وکیلی را به تماشا می‌گذارد. 
بازگشت بیتا وکیلی پس از پنج سال پرسه زدن در باغ

بازگشت بیتا وکیلی پس از پنج سال پرسه زدن در باغ

بازگشت بیتا وکیلی پس از پنج سال پرسه زدن در باغ
۵۷۵۷
با توجه به اینکه استفاده از وسایل نقلیه زمینی نقش مهمی ‌در رفاه و کیفیت سبک زندگی افراد جامعه دارند، از این رو باید همیشه به سلامت وسیله نقلیه و احتمال حادثه فکر کرد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.