در نخستین جلسه کمیته هماهنگی تولید و نمایش انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین، رفع موانع تولید، ایجاد هماهنگی‌های لازم بین پلتفرم‌ها، طراحی سامانه‌ای برای تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان محتوا و ایجاد هماهنگی بین پلتفرم‌ها، به بحث گذاشته شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نخستین جلسه کمیته هماهنگی تولید و نمایش با میزبانی محمدمهدی عسگرپور دبیر انجمن و حضور اعضای کمیته شامل علی مجیدی عضو هیئت مدیره انجمن و رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل پلتفرم پیشتازمووی، مهدی داوری عضو هیئت مدیره انجمن و مدیرعامل پلتفرم تیوا، مجید محسنی نماینده پلتفرم فیلیمو، افشین اسدزاده نماینده پلتفرم فیلم‌نت و آرین گلصورت نماینده پلتفرم نماوا برگزار شد.
در این جلسه که مجیدی به عنوان رئیس کمیته انتخاب شد، مباحث مختلفی که دو حوزه تولید و پخش را در برمی‌گیرد، طرح و مورد بررسی قرار گرفت.
از جمله سرفصل‌هایی که در نخستین جلسه کمیته مطرح شد می‌توان به تلاش برای رفع موانع تولید، ایجاد هماهنگی‌های لازم بین پلتفرم‌ها در حوزه تولید از طریق تدوین آئین‌نامه‌ها و مرامنامه‌های گروهی، طراحی سامانه‌ای برای تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان محتوا و ایجاد هماهنگی بین پلتفرم‌ها در بخش نمایش آثار اشاره کرد.
شکل‌گیری کمیته هماهنگی تولید و نمایش در انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین، پیرو مطالبات جامعه هنری، اصناف فعال در زمینه تولید محصولات تصویری و همچنین اعضای صنف وی‌اودی برای سامان یافتن تولید و پخش در پلتفرم‌ها و نظام‌مند شدن این عرصه بوده است. در پی این مطالبه هیئت مدیره انجمن، شکل‌گیری این کمیته را مصوب کرد و بعد از انتخاب اعضا، با برگزاری نخستین جلسه و برنامه‌ریزی برای جلسات آتی و تعیین محتوای آن جلسات، خط سیر این کمیته برای سامان‌دهی به حوزه‌های تولید و نمایش تعیین شد.
انتظار می‌رود طی جلسات آتی محدوده‌های پرچالشی چون سقف و کف دستمزدها که عرصه تولید را تحت تاثیر قرار می‌دهد، مورد بررسی قرار گیرد.
۵۷۵۷
سالیکو به عنوان یکی از تولید کنندگان موفق پوشاک زنانه، امکان خرید انواع لباس زنانه را با قیمت های بسیار مناسب برای شما فراهم می کند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source