فیلم کوتاه «در ساحل» به تهیه‌کنندگی، نویسندگی و کارگردانی ابوالحسن کیوان به بخش اصلی جشنواره منهتن آمریکا راه یافت.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، فیلم کوتاه «در ساحل» به کارگردانی ابوالحسن کیوان به بخش اصلی جشنواره منهتن آمریکا که ۱۹ خرداد تا ۲ تیر (۹ تا ۲۳ ژوئن) در شهر منهتن نیویورک برگزار می‌شود، راه یافت و در ۱۶ ژوئن(۲۶ خرداد) نمایش داده می‌شود.
«در ساحل» به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی ابوالحسن کیوان در جزیره کیش فیلمبرداری شده است.
ابراهیم خودستان، مقداد رئیسی، میلاد آذر آئین، مجید مروتی و حمید رستم‌خانی به عنوان بازیگر در این فیلم حضور داشته‌اند.
در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: مرد جوانی که نامزدش از ایران مهاجرت کرده، روزها در ساحل به انتظار او نشسته است. برادرش هر روز به او سر می زند و برایش غذا و آب می آورد و گاهی او را سرزنش می کند که دیگر از این وضع خسته شده است، تا اینکه یک روز…
فیلم «در ساحل» که به تازگی در بخش اصلی جشنواره عشق و امید بارسلونا حضور داشت تاکنون به فستیوال‌های جهانی مختلفی راه یافته و جوایزی به دست آورده است که از جمله آنها می‌توان به جایزه بهترین فیلم کوتاه داستانی از بیستمین دوره جشنواره جهان چندفرهنگی آمریکا، حضور در فستیوال بین المللی مادرید اسپانیا، حضور در فستیوال فیلم مریلند آمریکا و دریافت بهترین تهیه کنندگی از فستیوال بین المللی فیلم آمستردام هلند اشاره کرد.
۵۷۲۴۵
این روزها خرید اینترنتی با استقبال بسیاری رو به رو شده است؛ زیرا می‌توانیم در کوتاه‌ترین زمان به هر آنچه نیاز داریم دست یابیم؛ اما در این بین باید مراقب باشیم که از چه مجموعه‌ای خرید می‌کنیم. آیا به اندازه کافی اعتبار دارد؟ آیا محصولات اصیل و با کیفیت ارائه می‌دهد؟
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source