شهرام ناظری، خواننده و موسیقی‌دان ایرانی، جایزه نقره‌ای جشنواره گلاویژ را که در اقلیم کردستان عراق برگزار می‌شود، دریافت کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مراسم ویژه بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی گلاویژ، با حضور بیش از ۵۰ ادیب، شاعر، مترجم و منتقد ایرانی و همچنین بیش از ۲۰۰ شخصیت فرهنگی از کشورهای مراکش، مصر، فرانسه، الجزائر، آمریکای لاتین، اردن، فلسطین، سوریه، لبنان و اردن، در شهر سلیمانیه، مرکز فرهنگی اقلیم کردستان عراق، برگزار شد.
ملا بختیار، نویسنده اقلیم کردستان و دبیررویداد فرهنگی و هنری گلاویژ، حمه سعید، وزیر فرهنگ و هنر اقلیم کردستان، هه‌وال ابوبکر، استاندار سلیمانیه، ئیبتسام اسماعیل قادر و گروهی بزرگ از علاقه‌مندان، از حاضران در این مراسم بودند.
در بخشی از این مراسم، شهرام ناظری، نوازنده و خواننده موسیقی ایرانی و مظهر خالقی، خواننده کُرد، به پاسداشت تلاش‌های خستگی ناپذیز در عرصه فرهنگ و هنر، جایزه سالگرد نقره‌ای این جشنواره را دریافت کردند.
اجرای موسیقی مقامی تنبور توسط شهرام ناظری به همراه فرید الهامی (نوازنده تنبور) و صابر نظرگاهی (نوازنده دیوان) با شعری از سید یعقوب ماهیدشتی، بخشی از این مراسم بود.
۵۷۵۷
به نقل از روابط عمومی و امور رسانه سرزمین ایرانیان اولین دوره مسابقات رالی کشور، جام فتح خرمشهر به میزبانی سرزمین ایرانیان (آیلند) در دو کلاس آماتور و حرفه ای برگزار شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source