معاون حقوقی وزارت میراث فرهنگی اعلام کرد:مدیران کل استان‌ها باید تا یک هفته، مشخصات سرویس‌های بهداشتی مدنظر در طرح ساماندهی خدمات رفاهی را به وزارت میراث فرهنگی ارسال کنند.
به‌گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اداره‌کل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی، نخستین نشست هم‌اندیشی سامان‌دهی، بهسازی و توسعه خدمات رفاهی وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان تهران با حضور جواد واحدی معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و مدیران‌کل ۱۱ استان برگزار شد.
جواد واحدی در این نشست گفت: پیرو تاکید مقام عالی وزارت میراث‌فرهنگی در نشست خرداد ۱۴۰۱ مبنی بر تعیین تکلیف و تکمیل اطلاعات استان‌ها درباره سامان‌دهی، بهسازی و توسعه خدمات رفاهی، تمام مدیران کل استان‌ها باید حداکثر طی مدت یک هفته تمام مشخصات سرویس‌های بهداشتی مدنظر در این طرح مانند عکس، موقعیت مکانی دقیق، بهره‌بردار، وضعیت مالکیت، متراژ تقریبی را ارسال کنند.
در ادامه این نشست مدیران‌کل استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، البرز، گیلان، همدان، قزوین، چهارمحال و بختیاری، خراسان شمالی، قم و زنجان با ارائه نظرات کارشناسی به بررسی راهکارهای رفع موانع و مشکلات پیش روی اجرای این طرح پرداختند.
در پایان معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی بعد از شنیدن نظرات و پیشنهادهای کارشناسی مدیران‌کل، دستورات لازم را در این زمینه صادر کرد.
کپی شد
All Content by Mehr News Agency is licensed under a Creative Commons Attribution 4.0 International License.

source