ایسنا/لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان گفت: فرهنگ ایثار و شهادت همواره انقلاب را در نقطه اوج و اقتدار نگه داشته است.
مجید منعمی در مراسم تجلیل از خادمین شهدا که ۲۸ اسفندماه در استانداری لرستان برگزار شد، ضمن تاکید بر  اهمیت خدمتگذاری به خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران اظهار کرد: خدمت‌گذاری به خانواده ایثارگران کاری بسیار ارزشمند است و نمی‌توان ارزش آن را محاسبه کرد و فهم این ماجرا یک سری مقدمات ذهنی را می‌طلبد.
وی با اشاره به لازم و ضروری بودن برگزاری این گونه جلسات گفت: عموم مردم و مسئولین باید ببینند و بدانند که این رویکرد، رویکرد کلان دولت است و باید به خوبی به آن پرداخته شود.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان با اشاره به تقدیر از مدیران کل در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در روز گذشته که با حضور نماینده ولی فقیه در استان و استاندار لرستان انجام پذیرفت، افزود:  امروز در ادامه همان برنامه از دیگر عزیزانی که در این صف قرار دارند تجلیل خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان  ضمن تقدیر و تشکر از خانواده معظم شهدا جانبازان و ایثارگران، ابراز امیدواری کرد که در این مسیر ثابت قدم بوده و ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم.
منعمی خاطرنشان کرد: هرچه انقلاب اسلامی دارد به برکت همین جریان است و در هر کجا و هر موقعیتی چالشی وجود داشته، همین موضوع  آن را نجات داده و به نقطه اوج و اقتدار قبلی رسانده است.
وی افزود: با فرهنگ ایثار و شهادت از قبل وجود داشته،  نقطه اوج آن واقعه کربلاست و ادامه خواهد داشت و آنچه تمام می شود افرادی هستند که خود را از موضوعات ایثار و شهادت جدا می کنند.
منعمی بر پیگیری و انجام تبدیل وضعیت فرزندان شاهد و ایثارگر در دستگاههای دولتی و ضرورت تجمیع اطلاعات و تسریع در ایجاد بانک اطلاعاتی تاکید کرد و خواستار علت عدم انجام این موضوع در برخی از دستگاه‌ها شد.
انتهای پیام 

source