چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
افت قیمت هایی که امروز در بازار آزاد رخ داد نظیر نداشت و جدا از چینی ها که ریزش های شدیدی داشتند، ایرانی ها هم در برخی موارد با کاهش قیمت های ۲۰ تا ۳۰ میلیونی همراه بودند.
امروز با شما هستیم با جدیدترین ریزش های بازار خودرو که برخلاف روزهای گذشته شیب تندتری پیدا کرده و موجب شده است قیمت بسیاری از آن ها متعادل تر از گذشته شود. جدا از خودروهای چینی که مشتری هایشان از قشر تقریباً مرفه جامعه هستند، مشتری های خودروهای ایرانی اغلب وضعیت متوسطی دارند و امیدوارند روند کاهشی خودروها همچنان ادامه داشته باشد. در صورت نزدیک شدن قیمت بازار خودروهای ایرانی به قیمت کارخانه شان، هم میزان تقاضای کاذب برای خرید این خودروها کاهش می یابد و هم دست دلالان از این بازار پرسود کوتاه می شود و احتمال افزایش قیمت ناگهانی خودرو بسیار بسیار کاهش خواهد یافت.
در بازار امروز اما به غیر از ایرانی ها، محصولات بهمن موتور شیب نزولی بیش تری نسبت به مابقی چینی ها داشتند، برای مثال، گل سرسبد آن ها دیگنیتی پرستیژ بود که بیش از ۱۰۰ میلیون نسبت به دیروز ارزان شد.
بیشتر بخوانید: قیمت روز خودرو
کاهش ۳۰ میلیونی، ۲۰۷ اتوماتیک سقف فلز، یکی از محبوب ترین خودروهای بازار ایران می تواند نوید دهنده این باشد که دیگر مردم تشنه خرید خودرو به هر قیمتی نیستند. به غیر از این خودرو، ۲ محصول سورن پلاس و رانا پلاس پانوراما هم با افت های ۲۰ میلیون همراه بودند.
در چند مدت اخیر، افت قیمت محصولات سایپا بسیار لاک پشتی بود و روزانه حدود ۵ میلیون ارزان می شدند، اما امروز گران ترین خودروهای این کمپانی یعنی ساینا S اتوماتیک و شاهین به اندازه ۲۰ میلیون ریختند.
در بین محصولات بهمن موتور، اول از همه پرستیژ بیش تر از همه و حدود ۱۲۰ میلیون افت کرد و در رده های بعدی فیدلیتی با ۵۰ میلیون و دیگنیتی پرایم با ۴۰ میلیون قرار گرفتند. مابقی چینی ها هم رو به پایین بودند، اما نه در حد و اندازه سه کراس اوور محبوب بهمن موتور.


اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source
تولید محتوا

سئو سایت

چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source