رجانیوز را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید
 
چرا که این کتاب با یادآوری و ذکر نکاتی در خصوص موفقیت و سحرخیزی، خواننده را تحت تأثیر قرار داده و سبب می‌شود تا او نگاه تازه‎‌ای به روال زندگی خود داشته باشد. خرید کتاب باشگاه 5 صبحی ها از آن جهت اهمیت دارد که فرد با زمان‎‌های ارزشمندی که تحت تأثیر ابزار و لوازم الکترونی و دیجیتالی با غفلت سپری می‌کند، آشنایی بیشتری پیدا می‌کند و فرصت‎‌ها را غنی می‌شمارد.

غنی شمردن فرصت‎‌ها، استفاده بهینه از زمان‎‌هایی که در فواصل مختلف زندگی خود در اختیار داریم از جمله توصیه‎‌‏هایی بوده که بزرگان از دیر باز تاکنون با عنوان‎‌های مختلفی چون سحر خیز باش تا کامروا باشی و… به ما یادآور شده‌اند. با خرید کتاب باشگاه 5 صبحی ها این نکات بار دیگر در قالب یک رمان برای خوانندگان مطرح می‌شود. این کتاب به زمان با ارزشی که اغلب انسان‌ها آن را در خواب وغفلت سپری می‌کنند اشاره می‌کند و این زمان را به علت غیرفعال بودن بخشی از مغز که مربوط به تجزیه وتحلیل نگرانی‎‌ها و مسائل و مشکلات هستند و نیز به علت وجود مقدار زیادی از هورمون‎‌های دوپامین و سروتونین که مربوط به انرژی و آرامش خیال انسان هستند ارزشمند تلقی می‌کند.
آشنایی با کتاب پنج صبحی ها
بعد از خرید کتاب باشگاه 5 صبح‎‌ها و مطالعه داستان این کتاب می‌توانید بازدهی کارهای روزانه خود را با بیدارشدن صبح هنگام افزایش دهید. این کتاب روایت‌گر داستان دو انسانی است که در عصر پیچیده دنیای دیجیتال همانند بسیاری از انسان‎‌ها اهمیت و فواید شروع زودهنگام روز را فراموش کرده‎‌اند و در این زمان، با فرد موفقی رو به رو می‌شوند که با در اختیار داشتن رازهایی موفقیت‌آمیز توانسته به این جایگاه بالا دست پیدا کند. او به آن‎‌ها یادآور می‌شود که چه ساعات ارزشمندی را در پی خواندن روزنامه، اخبار و یا …. تلف می‌کنیم و در این زمان‎‌ها می‌توانیم کارهایی هر چند کوچک که در زندگی ما تأثیر بسزایی خواهند داشت را عملی کنیم. این فرد ذکر می‌کند که  برخورداری از یک برنامه روتین صبحگاهی سبب می‌شود تا افراد بتوانند به گونه‎‌ی موفقیت آمیزی در کار و حتی زندگی شخصی خود عمل کنند.
جملات و نکات برجسته کتاب باشگاه 5 صبحی ها
یکی از علت‎‌هایی که بر خرید کتاب باشگاه 5 صبحی‌‎ها تأکید می‌شود آشنایی با جملات و نکات تأثیرگذار این کتاب است. در واقع گاهی یک جمله یا حتی یک نکته کوتاه از کل کتاب برای تغییر مسیر زندگی و به فکر فرو رفتن انسان کافی است. در این کتاب شما می‌توانید با نکاتی از قبیل این که تفاوت بین انسان‎‌های موفق و انسان‎‌های عادی در اقدامات و عملی کردن آرزوهاست و یا این که شما می‌توانید با بیدار شدن در پنج صبح به علت متعادل بودن وضعیت مغز همانند یک نخبه عمل کنید آشنا شده و اقدام به سحر خیز شدن نمایید.
اجرای قانون 20/20/20 پس از خرید کتاب باشگاه 5 صبحی‎‌ها
یکی از نکات و قوانینی که در کتاب پنج صبحی‎‌ها به ما یادآور می‌‎شود این است که اصولاً همه‎‌ی افرادی که صبح زود و پنج صبح از خواب بیدار می‌شوند نمی‌توانند به موفقیت برسند بلکه افرادی می‌توانند در این مسیر خود را تقویت کنند و به اهداف بالای خود دست یابند که بتوانند چهار قلمروی وجودی خود را تقویت و به تعادل برسانند. این چهار قلمرو شامل ذهنیت و نگرش، تندرستی و سلامت، احساسات و علاقمندی، روح و روان می‎‌باشد. قانون 20/20/20 به ما توصیه می‌کند که ساعات ابتدایی روز خود را به شکل منظمی به این ابعاد اختصاص دهیم تا مابقی روز خود را به شکل بهینه‌‎تری سپری نماییم.

در این قانون فردی که به دنبال یک تغییر اساسی در زندگی خود است می‌بایست 20 دقیقه‌ی اول صبح خود را (5 صبح) به ورزش‎‌های سنگین اختصاص دهد تا بخش ترس و اضطرابی که معمولاً به سبب مشکلات مختلف در مغز ایجاد می‌شود از بین برود. در بیست دقیقه‎‌ی دوم بهتر است که بخشی را به عبادت مدیتیشن و یا تفکر بر روی اهداف و یا یاداشت‌برداری از افکار منفی و مثبت خود و حذف افکار منفی اختصاص دهد و به آرامش روانی دست پیدا کند و بیست دقیقه‎‌ی سوم را نیز صرف یادگیری و مطالعه نماید.
برای خرید کتاب باشگاه 5 صبحی ها می‌توانید به سایت لرنیان مراجعه نموده و علاوه بر تهیه این کتاب، با انواع کتاب‎‌های کنکور و دانشگاه و سایر کتاب‌‎های روانشناسی و… موجود در آن آشنایی پیدا کرده و پس از بررسی‎‌های لازم متناسب با نیاز خود آن‎‌ها را تهیه فرمایید. همچنین متقاضیان می‌توانند علاوه بر تهیه‎‌ی کتاب‎‌های دلخواه خود از تخفیف‎‌های مناسبی که بر روی بعضی از کتاب‎‌ها اِعمال می‌شود نیز استفاده و آن‎‌ها را با قیمت پایین‎‌تری تهیه فرمایند. جهت مراجعه به این سایت از آدرس learnian.ir استفاده نمایید.
 

قاصدک 24
دروپال طراحی سایت آموزش مجازی lms

 
 

 

 

 

 

source