روابط عمومی سریال «زخم کاری» اعلام کرد پس از انجام مذاکرات با سازمان ساترا، این مجموعه شبکه نمایش خانگی که به دلیل وارد شدن ۱۲ مورد سانسور به آن، جمعه گذشته پخش نشده بود، در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از بروز اختلاف بین ساترا و سازندگان «زخم کاری» که منجر به تاخیر در عدم پخش این سریال شد، سرانجام با گفت‌وگوی دو طرف، قسمت جدید این مجموعه با پنج روز تاخیر، صبح امروز (سه‌شنبه ۲۹ تیر) به شبکه نمایش خانگی خواهد آمد. 
سریال «زخم کاری» به تهیه‌کنندگی محمدرضا تخت کشیان و کارگردانی محمدحسین مهدویان، جمعه‌ها منتشر می‌شود که قسمت هفتم این سریال، به صورت ویژه، امروز در دسترس علاقمندان قرار می‌گیرد.
بنا به اعلام روابط عمومی این سریال، تیم سازنده «زخم کاری»، ضمن تشکر از سعه صدر مخاطبان و همراهی رسانه‌های دیداری و شنیداری، امیدوار است با مساعدت و همراهی ساترا، پخش این مجموعه در زمان مقرر تداوم داشته باشد. 
«زخم کاری»، اولین سریال داستانی مهدویان پس از ساخت فیلم‌هایی همچون «ایستاده در غبار»، «لاتاری» و «ماجرای نیمروز» است.
۵۷۵۷
گردشگری از جمله صنایعی است که بیشترین آسیب را از همه گیری کرونا در جهان و ایران متحمل شده است. برخی برآوردها نشان می دهد  بخش گردشگری ایران که بیش از ۹۰ درصد آن مردمی است، در طول ۱۸ماه گذشته حداقل ۳۰هزار میلیارد تومان زیان متحمل شده است. این زیان در حالی است که دولت روحانی در واکسیناسیون عمومی کرونا بسیار ضعیف عملکرده و عملا چشم انداز روشنی از چرخش دوباره ی گردشگری وجود ندارد.
این روزها انتخاب لباس به صورت اینترنتی مانند خیلی از کارهای روزمره‌ای شده است که انجام می‌دهیم. خرید لباس به صورت آنلاین البته مزایایی دارد که با در نظر گرفتن آنها در زمان و هزینه ما صرفه جویی بسیاری می‌شود. با این نوع از خریدها در واقع زحمت زیادی برای گشتن به دنبال لباس در بازارها و مغازه‌های مختلف را نخواهیم داشت. این را هم باید در نظر بگیریم که اگر در این خرید بی‌دقتی کنیم دچار انواع مشکلات پس از آن خواهیم شد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.