رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی شرق استان تهران گفت: با توجه به اعمال محدودیت‌های ابلاغی ستاد ملی کرونا و در پیش بودن عید قربان، محدودیت‌های ترافیکی در محورهای مواصلاتی شرق استان تهران اعمال می‌شود.
سرهنگ علی سلیمانی به ایرنا گفت: محدودیت‌های تردد از ساعت ۱۸روز دوشنبه مورخ ۲۸ تیرماه آغاز شده و تا  ساعت هفت صبح  روز دوشنبه ۴ مرداد ادامه خواهد داشت.
وی افزود:  خروج خودروهای شخصی، با پلاک استان تهران (شرق استان تهران) ورود خودروهای شخصی با پلاک های دیگرشهرها به  شرق استان تهران ممنوع می باشد ضمن این که – سفر از-  به کلیه شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونایی سراسر کشور، مطلقاً ممنوع است.
سلیمانی اظهار داشت: عوامل نیروی انتظامی و پلیس راهنمایی رانندگی، به منظور جلوگیری از تردد خودروها به صورت محسوس و نامحسوس، تشدید کنترل ها در مبادی اصلی و فرعی ورودی و خروجی به مقصد شرق استان تهران اقدام می کنند.
وی گفت: خودروهای شخصی دارای پلاک شرق استان تهران در صورت مراجعه به مبادی خروجی ، به مبداء عودت داده شده و در صورت تمکین نکردن، اعمال قانون می‌شوند.
وی تأکید کرد:  نیروی انتظامی و فرمانداری ها در فاصله زمانی یاد شده ازصدور مجوز تردد غیراضطراری تعریف شده قبلی، مطلقاً خودداری می‌کنند و تمامی مجوزهای صادره قبل از این مصوبه، غیرقابل استفاده و باطل اعلام می گردد.
این مقام انتظامی در پایان ضمن درخواست از کلیه همشهریان عزیز جهت عدم سفر و خروج از شهرستان های شرق استان تهران گفن: همانطور که قبلاً اعلام گردید ترخیص خودروهای توقیفی در پارکینگ‌ها تا پایان سال ۱۳۹۹ با تسهیلات ویژه ادامه دارد از مالکین و متصرفین خودروهای توقیفی درخواست می‌شود به منظور ترخیص خودروهای خود به مراکز خدمات پلیس + ۱۰ مراجعه نمایند.
فرماندهی انتظامی شرق استان تهران تأمین امنیت هفت شهرستان ورامین، قرچک، پیشوا، پاکدشت، پردیس، دماوند و فیروزکوه را بر عهده دارد.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source