در شرایطی که برنامه گالری‌ها برای میزبانی از نمایشگاه‌های هنری در روزهای پایانی هفته جاری از پیش اعلام شده بود، با تعطیلی ناگهانی چندروزه در تهران که به علت موج جدید شیوع کرونا اعمال شد، برخی گالری‌ها برنامه‌های خود را به تعویق انداختند و یا لغو کردند.
خبرنگار ایسنا برای اطلاع از آخرین وضعیت برگزاری نمایشگاه ها در روزهای تعطیل پیش رو، با برخی از گالری‌ها تماس گرفت و این پرسش را مطرح کرد که آیا امکان بازدید از نمایشگاه‌ها، با تکیه بر اطلاعاتی که پیش از این اعلام شده است، وجود دارد.
آنچه در ادامه می خوانید حاصل این تماس هاست و در جریان این گزارش نگاهی خواهیم داشت به نمایشگاه‌هایی که در آخر این هفته امکان بازدید از آنها وجود دارد.
نمایشگاه «دوست عزیز حواست کجاست؟»
نمایشگاه انفرادی نقاشی «دوست عزیز حواست کجاست؟» از یاسمین صالحی تا جمعه ۱۵ مرداد در گالری سو (طبقه دوم) برپا خواهد بود. علاقه‌مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه به خیابان ویلا، خیابان سمیه، خیابان پورموسی، شماره ۳۰ همه روزه بجز شنبه‌ها از ساعت ۱۲ تا ۱۹ مراجعه کنند.
شماره‌های تماس گالری : ۸۸۹۴۶۴۵۱ و  ۸۸۸۰۹۸۰۸

«کاملا شخصی برای عموم»
همچنین نمایشگاه انفرادی «کاملاً شخصی برای عموم» از سارا رنجکشان جمعه ۲۵ تیر در گالری سو افتتاح خواهد شد و تا جمعه ۱۵ مرداد ادامه دارد.

«در برابر فراموشی»
نمایشگاه انفرادی نقاشی «در برابر فراموشی» از نگار اورنگ تا سه شنبه پنجم مرداد در گالری «اُ» برپا خواهد بود. این گالری در خیابان سنایی، خیابان شاهین (خدری)، پلاک ۱۸ قرار دارد و از ساعت ۱۲ تا ۲۰ فعالیت می‌کند و روزهای شنبه و یک شنبه تعطیل است.
شماره تماس:  ۸۸۳۲۴۸۲۸

«برای همه آنها که نیستند»
«برای همه آنها که نیستند» عنوان نمایشگاه انفرادی نقاشی از شیوا بابایی است که تا سه شنبه، پنجم مرداد در گالری «اُ» (طبقه دوم) برپا خواهد بود.

«ویدیو به تفصیل»
همچنین امکان بازدید از نمایشگاه گروهی «ویدیو به تفصیل» که در «کارخانه آرگو» (بنیاد پژمان کارخانه آرگو) تا ۲۲ مرداد برپاست، با تعیین وقت قبلی فراهم است. این گالری در خیابان فردوسی، خیابان تقوی، کوچه بهداشت، پلاک ۶ قرار دارد و از ساعت ۱۶ تا ۲۱ فعال است. همچنین روزهای تعطیل آن شنبه است.
شماره تماس: ۰۲۱۶۶۳۴۰۶۹۸

«خطوط خود ساخته»
نمایشگاه گروهی «خطوط خود ساخته» تا ۱۱ مردادماه در گالری «پروژه‌های آران» واقع در خیابان نوفل لوشاتو، کوچه لولاگر، پلاک پنج از ساعت ۱۳ تا ۱۸ دایر است. این گالری روزهای شنبه و یک شنبه تعطیل است.
شماره تماس: ۰۲۱۶۶۷۰۷۹۷۵

«۱۴ منظره و یک ویدیوآرت»
نمایشگاه انفرادی «۱۴ منظره و یک ویدیوآرت» تا ۵ مرداد در گالری ثالث از ساعت ۱۱ تا ۲۱ برپاست. این گالری روزهای تعطیل ندارد. گالری ثالث در کریم خان زند بین ایرانشهر و ماهشهر شماره١٤٨ واقع شده است.
شماره تماس: ٨٨٣٢٥٣٧٦

 انتهای پیام

source