مهر نوشت: شان پن پس از بازگشت از جشنواره فیلم کن، مدیریت هالیوود را به چالش کشید و بر ضرورت واکسیناسیون برای همه افراد پروژه‌ها تاکید کرد.
به گزارش ددلاین، شان پن که با فیلم «روز پرچم» در جشنواره فیلم کن حضور داشت، پس از بازگشت به آمریکا اعلام کرد در سریال «گاسلیت» که در دست تولید است، بازی نمی‌کند، مگر همه عوامل تولید سریال واکسن زده باشند.
«گاسلیت» نام سریالی کوتاه درباره واترگیت است که قرار است پن و جولیا رابرتز در آن نقش‌آفرینی کنند؛ اما حالا این بازیگر و کارگردان گفته تا همه عوامل در برابر ویروس کرونا واکسینه نشده باشند، در برابر دوربین نخواهد رفت.
وجود نوع بسیار مسری ویروس دلتا موجب شده تا در لس‌آنجلس دوباره زدن ماسک در فضاهای داخلی اجباری شود و پن تاکید کرده که باید زدن واکسن نیز برای همه اجباری شود.
استودیو گازلایت، این هفته واکسیناسیون را برای بازیگران و کسانی که باید به حکم نوع شغل در کنار هم باشند، اجباری اعلام کرده و مکانی نیز برای زدن واکسن رایگان ارایه کرده و افزوده است امکان زدن دوز دوم نیز پس از ۲۱ روز مهیاست؛ با این حال همه عوامل تولید از زدن واکسن استقبال نمی‌کنند.
در حالی که شان پن در موسسه خودش ماه‌هاست در حال واکسیناسیون مردم محروم است و خودش هم واکسن زده است، اما این تاکید را از آن رو انجام داده تا افرادی را که با زدن واکسن مخالف هستند، وادار به این کار کند زیرا او تاکید دارد که نزدن واکسن اطرافیان فرد واکسن نزده را در معرض خطر قرار می‌دهد و به صورت بالقوه موجب گسترش بیماری می‌شود.
بیشترین سکانس‌های سریال «گاسلیت»، در فضای بسته فیلمبرداری می‌شود.
۵۷۵۷
گروه صنعتی بارز(سهامی عام)، از شرکت های تابعه شستا ، موفق شد در چهارماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ ، با جهش چشمگیر در فروش و سود و نیز رشد در تولید، رکورد جدیدی را به ثبت برساند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source