به گزارش خبرگزاری تسنیم، روح‌الله حریزاوی، قائم‌مقام سازمان تبلیغات اسلامی در سفری که به منظور قدردانی و پشتیبانی از جامعه مبلغین جهادی به خوزستان داشت از اقدام شجاعانه و به‌هنگام طلاب حوزه علمیه سوسنگرد قدردانی کرد و خواستار استمرار مطالبه حقوق مردم و مقابله با فتنه‌گری دشمن شد.
وی با تأکید بر نقش بی‌بدیل روحانیت در پیشگیری و درمان آسیب‌های اجتماعی گفت: روحانیون در واقع، گشت ارشاد مسئولانند و در قضیه خوزستان نشان دادند که با کمک فعالان رسانه‌ای و جهادی می‌توانند ترک فعل و سوءتدبیر مسئولان را روشن کرده و از آسیب‌های بیشتر جلوگیری کنند.
حریزاوی پس از بازدید از منطقه بحرانی دشت‌آزادگان و دیدار با عشایر حمیدیه در دفتر امام جمعه آن شهر در همایش بزرگ طلاب و فعالان رسانه‌ای و جهادی خوزستان حضور یافت و گفت: سیاست توسعه سدسازی و تغییر روش آبخیزداری با توسعه صنایع نیشکر در این استان از دولت سازندگی آغاز و در دولت‌های بعد دنبال شد و با سوءتدبیرهای دولت گذشته فشار بر مردم به اوج خود رسید.
این مدرس حوزه و دانشگاه با اشاره به لزوم بازنگری سیاست‌های آبی در دولت جدید خواستار تشکیل کارگروه‌های تخصصی با حضور نخبگان انقلابی و حلقه‌های میانی جهت ترسیم الگوی جدید مدیریت عادلانه منابع آب و انرژی در خوزستان شد.
انتهای پیام/

source