مهر نوشت: سیداحمد قریشی از جانبازان جنگ تحمیلی و یکی از فرماندهان نیروهای فاطمیون در پی عوارض جنگ و جراحت‌های جانبازی به شهادت رسید.
سیداحمد قریشی یکی از جانبازان دوران دفاع مقدس و فرماندهان لشگر فاطمیون، به‌دلیل جراحات و عوارض جانبازی ناشی از جنگ، به شهادت رسید. او از اعضای خانواده قریشی است که در دوران دفاع مقدس ۶ شهید داده است.
قریشی در طول سال‌های دفاع مقدس مجروح و جانباز شد و طی سال‌های گذشته، حضوری فعال و مستمر در دفاع از حرم در سوریه داشت که به‌تازگی به‌دلیل جراحات به‌جا مانده جنگ با دولت بعثی صدام حسین، در سوریه به شهادت رسید.
این‌جانباز شهید، اهل روستای برغان از شهرستان کرج است. او فرزند شهید سیدکمال قریشی، برادر شهید سیدمحمود قریشی و پسرعموی چهاربرادر شهید است. فرماندهی ستاد بسیج کرج، مسئولیت در فرماندهی سپاه تهران و حضور در جبهه ۸ ساله جنگ، از موارد موجود در کارنامه قریشی است.
مراسم تشییع این‌جانباز شهید با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ساعت ۱۰ صبح فردا یکشنبه ۳ مرداد از میدان شهدای کرج، آغاز می‌شود. پیکر این‌شهید در گلزار شهدای امامزاده محمد (ص) کرج در قطعه سرداران شهید به خاک سپرده می‌شود.
۵۸۵۸
گروه صنعتی بارز(سهامی عام)، از شرکت های تابعه شستا ، موفق شد در چهارماهه ابتدایی سال ۱۴۰۰ ، با جهش چشمگیر در فروش و سود و نیز رشد در تولید، رکورد جدیدی را به ثبت برساند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source