شبکه رادیویی نمایش، نمایش ها و برنامه های جدیدی را در روزهای پایانی هفته و هفته پیش رو، پخش می‌کند.
به گزارش  ایسنا به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، «شال شبیه تهران» و «سقفی برای سه نفر» عناوین نمایش های جدیدی هستند که در هفته پیش رو از شبکه رادیویی نمایش پخش می شوند.
«شال شبیه تهران» ماجرای تهران، حوالی محرم سال سی و دو، درست یک ماه بعد از کودتای بیست و هشت مرداد را روایت می کند و درباره یک بازاری چهل ساله مجردی است که به واسطه نذر شال سبزی که پدرش کرده، به دنیا آمده است.
این نمایش به نویسندگی فرهاد امینی، کارگردانی میرطاهر مظلومی، تهیه کنندگی مهدی نمینی مقدم، افکتوری محمدرضا قبادی فر، صدابرداری علی حاجی نوروزی و با هنرمندی مجید حمزه رامین پورایمان،محمد آقا محمدی،علی اصغر دریایی، عباس توفیقی، بهادر ابراهیمی،کرامت رودساز،شیرین سپه راد، احمد لشینی، محمد رضا شریفی مقدم،مجتبی طباطبایی،معصومه عزیز محمدی،حمیدرضا هدایتی،مسعود زنوزی راد،فریبا متخصص، محمد رضا علی و مونا صفی از روز شنبه شانزدهم مرداد ماه ساعت ۲:۳۰ و ۸:۳۰ از شبکه رادیویی نمایش پخش می شود.
«سقفی برای سه نفر» داستان جوانی از نسل دوم مهاجران افغان را روایت می کند.
این نمایش به نویسندگی هانیه نجفی،تهیه کنندگی فرشاد آذرنیا ، کارگردانی مهدی نمینی مقدم و با هنرمندی ایوب آقاخانی، باقر کریم پور، محمد آقا محمدی، سیما خوش چشم،مسعود زنوزی راد،احمد هاشمی،سعید سلطانی،محمدرضا شریفی مقدم،شمسی صادقی، صفا آقاجانی، مهرداد عشقیان و محمد آقا محمدی از روز شنبه شانزدهم مرداد ماه ساعت ۳ بامداد و ۱۱:۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود و ساعت ۲ بامداد به روی آنتن رادیو جوان می رود.
همچنین زمان پخش و موضوعات برنامه های رادیو نمایش در پایان این هفته و هفته آینده به شرح زیر است :
پنج شنبه ۱۴ مرداد ساعت ۱۸:۰۰ برنامه «دانگ» رادیو نمایش به تهیه کنندگی و اجرای اسماعیل باستانی و با حضور نوژان حیدری مجری کارشناس این برنامه ، میزبان بیژن لرد خواننده اهل گیلان و محمد لاریان خواننده گروه سیریا از بوشهر است.
برنامه رادیویی«هزار توی داستان» پنج شنبه ۱۴ مرداد ماه ساعت ۲۱:۰۰ ، داستان میزبان  نوشته آلبر کامو را روایت می کند؛ بهناز بستان دوست راوی، کیهان بهمنی کارشناس،رضا عمرانی گوینده و ژاله محمد علی تهیه کننده این برنامه هستند.
برنامه «رویکرد» نیز در هفته جدید ساعت ۱۷:۰۰ به نقد نمایش جنایات و مکافات می پردازد.محسن جواهری تهیه کننده،مینو جبارزاده نویسنده و گوینده و رضا آشفته و فریال آذری کارشناسان این برنامه هستند.ن
و برنامه «جعبه موسیقی» رادیو نمایش در هفته جدید به بررسی موسیقی فیلم «غرور و تعصب» و «هاکلبریفین» می پردازد. «جعبه موسیقی» به نویسندگی صبا رادمان،تهیه کنندگی انسیه سمیع پور و با اجرای شهین نجف زاده، شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۳:۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود.
انتهای پیام

source