سخنرانی آنلاین دکتر رضا داوری اردکانی با موضوع «در طلب فرهنگ» برگزار می‌شود.
به گزارش خبرآنلاین، شورای بررسی متون و کتب علوم انسانی، سخنرانی علمی را با حضور دکتر رضا داوری، رئیس فرهنگستان علوم ایران برگزار می کند. این سخنرانی فردا پنج شنبه ۱۴ مردادماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۰ الی ۱۱ صبح در پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی برگزار خواهد شد. 
بخشی از مکتوب سخنرانی رضا داوری اردکانی با عنوان «در طلب فرهنگ» به شرح زیر عنوان شده است:
«علم زمان ما کارها و راه انجام دادن آنها را می شناسد ولی برای آن‌که بدانیم چه کارها باید کرد و چه نباید کرد و هر کار را کی و کجا باید انجام داد خرد و فرهنگ خاص لازم است. این خرد و فرهنگ را باید به جدّ طلبید و طلب آن برعهده همه کسانی است که به آینده کشورشان می اندیشند و پیداست که در این میان اهل دانش و معرفت و حکمت و ادب و سیاستمداران دلبسته به مصالح کشور، وظیفه اصلی را برعهده دارند و آنها باید چراغ افسرده فرهنگ را برافروزند و روشن نگاه دارند. اگر این خرد و فرهنگ نباشد، از علم و سواد و اطلاعات، سودی که باید عاید نمی شود و چه بسا که بعضی داشته ها مصروف بیهوده کاری شود. نیاز اصلی ما، نیاز به فرهنگ راهنما و صورتبخش و هماهنگ کننده است.»
/۶۲۶۲
وقتی صحبت از وام خرید خودرو به میان می‌آید کوهی از کاغذ بازی‌های بانکی و انواع و اقسام ضامن به ذهن خطور می‌کند. اما حالا یک روش فوق‌العاده برای خرید خودرو با وام هم مطرح است که نه فقط عدد دریافتی آن به مراتب بالاتر از سیستم بانکی است، بلکه استفاده از آن نیز چندان سخت نیست.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source