حجت‌الاسلام مصطفی توکلیان در روزهای اخیر به علت بیماری کرونا و وخامت وضع جسمانی در بیمارستان کوثر سمنان بستری بود و علیرغم تلاش پزشکان، صبح امروز دعوت حق را لبیک گفت.
به گزارش فارس، حجت‌الاسلام توکلیان از بیست و دوم آذرماه ۱۳۹۷ مدیرکل صداوسیمای مرکز سمنان شده بود.
وی پیش از مدیرکلی صداوسیمای مرکز سمنان، مدیر روابط عمومی معاونت امور مجلس و استان‌ها، مدیر روابط عمومی شبکه قرآن سیما، مشاور سیاسی معاون امور مجلس و استان‌ها، قائم‌مقام اداره کل امور مجلس و مدیر گروه معارف شبکه‌های اول سیما و جام جم بود.
پیام تسلیت رییس رسانه ملی درپی درگذشت مدیرکل صداوسیمای مرکز سمنان
رییس رسانه ملی در پیامی درگذشت مدیرکل صداوسیمای مرکز سمنان را تسلیت گفت.
متن پیام بدیم شرح است:
 انا لله و انا الیه راجعون
درگذشت برادر متعهد، تلاشگر و ولایی حجت الاسلام شیخ مصطفی توکلیان مدیرکل محترم صدا و سیمای مرکز سمنان را تسلیت می‌گویم. خدمات صادقانه و متعهدانه آقای توکلیان در کنار اخلاق نیکو و لبخند همیشگی که او حین کار با خود داشت هرگز از اذهان خانواده بزرگ رسانه ملی پاک نخواهد شد. از درگاه خداوند تعالی برای آن روحانی وارسته علو درجات و برای بازماندگان بویژه خانواده محترم ایشان صبر و اجر مسئلت دارم.
علی عسکری
رییس سازمان صدا و سیما
پیام تسلیت دکتر دارابی معاون امور استان های صدا وسیما
بگذار تا بگرییم چون ابر در بهاران
کز سنگ ناله خیزد روز وداع یاران
 روحانى پارسا
كرونا همچنان بى رحمانه مى تازد و هر روز شاهد خبر درگذشت عزيزان مان هستيم. حجت الاسلام دكتر
مصطفى توكليان مدير كل صدا و سيماى سمنان بامداد جمعه ۱۵ مرداد ١٤٠٠ دعوت حق را لبيك گفت. بيش از ٤٠ سال با او رفاقت و دوستى داشتم. پاكدستى، تعهد، پارسايي، دنياگريزى، مردم دارى و خدمت صادقانه به انقلاب و مردم از اوصاف حميده او بود. هميشه متبسم و گشاده روى بود.
در فراز و فرودهاى جريانات سياسى ثابت قدم و استوار بود. در مديريت ها و مسئوليت هايی كه داشت اهتمام ويژه اى براى كارش قائل بود.
از سال ١٣٩٧ مديريت صدا و سيماى سمنان را برعهده گرفت و منشاء كارها و اقدامات بس ارزنده اى بود. او از شاگردان مبرز آيت الله مجتبى تهرانى (ره) بود. 
كشور خادمى بزرگ، صدا و سيما مديرى كارآمد، مومن و انقلابى و من دوست و رفيق عزيزى كه در اين زمانه يافتن امثال او در حكم كيمياست را از دست دادم.
به همسر گرامى، فرزندان، خانواده عزيز ايشان و همكارانم در سراسر كشور به خصوص در مركز سمنان تسليت عرض ميكنم.
رحمت و رضوان الهى بر او باد.
علی دارابی 
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نظراتی كه به تعميق و گسترش بحث كمك كنند، پس از مدت كوتاهی در معرض ملاحظه و قضاوت ديگر بينندگان قرار مي گيرد. نظرات حاوی توهين، افترا، تهمت و نيش به ديگران منتشر نمی شود.
نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
ما را دنبال کنید.

source