فیلم سینمایی «اسب باد» که داستان سفر خیالی یک جوان از جنوب کشورمان به جهانی دوردست است، در سه کشور پاناما، ایتالیا و ایران ساخته می‌شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بهروز نشان و محمودرضا ثانی که پیش از این نیز تجربه تولید و اکران فیلم بلند مستند «کیارستمی و عصای گمشده» را در اسپانیا و کلمبیا داشتند، این بار به‌طور مشترک فیلم سینمایی «اسب باد» را نوشته و کارگردانی می‌کنند.
داستان «اسب باد» در سه کشور پاناما، ایتالیا و ایران می‌گذرد که پس از پایان تصویربرداری در دو کشور خارجی، در ایران جلوی دوربین خواهد رفت. 
فیلم سینمایی «اسب باد» محصول مشترک ایموفیس و مدرسه فیلمسازی آکامپادوک، زیر نظر موسسه ایندیکیری به تهیه‌کنندگی ایرینا روییز و آلبرتو انیشتین فیگ روآ از پاناما و بهروز نشان از ایران است.
این فیلم به چهار زبان فارسی، ایتالیایی، اسپانیایی و عربی فیلمبرداری شده است.
داستان «اسب باد» درباره سفر خیالی جوانی از جنوب ایران به جهانی دوردست است که اتفاق‌های زیادی در دل خود به همراه دارد. سفری پُر رمز و راز که اصرار زیادی در دل خود جای‌داده است که ریشه در تاریخ گذشتگان دارد.
محمودرضا ثانی فیلم‌های مستند «کیارستمی و عصای گمشده»، «سیامو در افغانستان»، «رویای شیرین کانیا» در آمریکا، «از قبیله بنی اسد» در عراق، «خواب شیرین قرطبه» در اسپانیا و بیش از ۱۵ فیلم کوتاه را تاکنون در پرونده خود دارد.
بهروز نشان نیز پیش از این تهیه‌کنندگی فیلم‌هایی چون «کیارستمی و عصای گمشده» و «پسران دریا» را برعهده داشته، همچنین کارگردانی فیلم کوتاه «طلسم» را پشت سر گذاشته است.
محمودرضا ثانی، اینتی الکساندر، بهار بابا احمدی، رویا زارع، تارا عبود زاده، آلبرتو انیشتین فیکگروآ و رضا نشان از جمله بازیگران این فیلم هستند.
۵۷۵۷
خرید کانکس را می‌توان تقریباً کار پیچیده‌ای در نظر گرفت. برای خرید  باید موارد مختلفی را مورد بررسی دقیق قرار داد. اگر جایی امکان ساخت و ساز وجود نداشته باشد برای اسکان موقت می‌توان از کانکس‌ها استفاده کرد. جهت خریدکانکس که انواع مختلفی دارد که از انواع آن می‌توان به عنوان اسکان موقت در محل‌هایی که امکان ساخت و ساز در آن‌ها وجود ندارد، محلی برای ارائه خدمات دوره‌ای به یک منطقه، نیاز به یک دفتر در شرایط اضطراری و پیش بینی نشده، یک سرپناه موقت و قابل حمل یا یک کلاس آموزشی مجهز و قابل انتقال به هر مکان مورد نظر، یک فروشگاه سیار و نیاز فوری به یک فضا با امکانات خاص و… استفاده کرد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.