فرهاد جم بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون کشورمان یکشنبه ۷ شهریور مهمان برنامه شبانه «دست در دست» می شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «دست در دست» در این قسمت از برنامه میزبان فرهاد جم بازیگری می‌شود که به تازگی در نقش شهید باهنر جلوی دوربین رفته و در گفتگویی صمیمانه با سیاوش عقدایی مجری برنامه پیرامون نشر خوبی در جامعه، فعالیت های هنری و … صحبت خواهد کرد.
فرهاد جم  بازی در فیلم‌های راه افتخار، پری، توطئه، شور زندگی، دل بی قرار و … همچنین سریال‌های همسران، دزدان مادربزرگ، تولدی دیگر، ماه و پلنگ، ستایش و … را در کارنامه خود دارد.
گفتنی است«دست در دست» یک شب‌نشینی و دورهمی از جنس مردم است. مهمانانی از اقشار مختلف شامل هنرمندان، ورزشکاران و چهره‌های شناخته شده، نخبگان جوان و نیروهای جهادی دور یک میز کنار هم قرار می‌گیرند و درباره یک موضوع واحد از مباحث روز گرفته تا موضوعات و دغدغه‌های اصلی مردم، کرونا و … با هم گفتگویی صمیمانه را پیش می‌برند.
«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و اجرای سیاوش عقدایی که جمعه ساعت 23:00  و شنبه و یکشنبه ساعت ۲۳:۳۰ روانه آنتن می شود .
۵۸۵۸
پاندمی ویروس کووید-۱۹ بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت سرگرمی‌های دیجیتال را به رخ مردم جهان کشید. بدیهی است که بخاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی این روزها نمی‌توانیم مانند گذشته دور یکدیگر جمع شویم. به عبارتی، تفریح‌های حضوری و دورهمی جای خودشان را به نمونه‌های مجازی داده‌اند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.