ثریا قاسمی و صحرا اسداللهی به پروژه «پریسان» پیوستند و قرار است همبازی سیاوش طهمورث و فرهاد قائمیان شوند. موضوع این فیلم با کارگردانی کامبیز بابایی، قاچاق دارو در شرایط کرونایی است.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ثریا قاسمی، صحرا اسداللهی و شارمین علیمحمدی به گروه تولید فیلم «پریسان» با کارگردانی و تهیه‌کنندگی کامبیز بابایی پیوستند. در روزهای آینده دیگر بازیگران نیز به معرفی خواهند شد و با تکمیل گروه بازیگران و انجام تست گریم، به زودی فیلمبرداری در تهران آغاز خواهدشد.
پیش از این حضور بازیگرانی چون فرهاد قائمیان، شقایق فراهانی، مهدی کوشکی، لیندا کیانی، نادیا شادمان و سیاوش طهمورث در این فیلم قطعی شده است.
«پریسان» به نویسندگی علی مقدم و کامبیز بابایی به تلاش و فداکاری‌های کادر درمان و قاچاق دارو توسط مافیای این صنعت که این روزها به یکی از معضلات جامعه تبدیل شده، می‌پردازد.
ثریا قاسمی همبازی سیاوش طهمورث شد
۵۷۲۴۵
پاندمی ویروس کووید-۱۹ بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت سرگرمی‌های دیجیتال را به رخ مردم جهان کشید. بدیهی است که بخاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی این روزها نمی‌توانیم مانند گذشته دور یکدیگر جمع شویم. به عبارتی، تفریح‌های حضوری و دورهمی جای خودشان را به نمونه‌های مجازی داده‌اند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.