محمدمهدی اسماعیلی در تاریخ سوم شهریور با رای اعتمادِ مجلس، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامیِ دولت سیزدهم شد و رییس‌جمهور، امروز (یکشنبه ۷ شهریور) در نامه‌ای حکم او را صادر کرد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، حکم محمدمهدی اسماعیلی را به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، صادر کرد.
در متن این حکم خطاب به محمدمهدی اسماعیلی آمده است:
«جناب آقای دکتر محمدمهدی اسماعیلی
با استناد به اصول هشتاد و هفتم و یکصد و سی و سوم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و با عنایت به رای اعتماد مورخ ۱۴۰۰/۶/۳ مجلس شورای اسلامی جنابعالی را به سمت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب می‌کنم تا با به‌کارگیری همه استعداد و توانمندی‌های خویش و استفاده از مدیران شایسته و مجرب در پیشبرد برنامه دولت و اولویت‌ها و مأموریت‌های ابلاغی اقدام کنید. 
امید است با اتکال به خداوند متعال و اهتمام به عدالت‌محوری، روحیه انقلابی، مردم‌داری، پاکدستی و فسادستیزی، قانون‌مداری، مفاد عهدنامه مدیران دولت مردمی و تعامل با هیئت محترم وزیران در تحقق اهداف دولت و حل مشکلات کشور مجدانه بکوشید.
تفصیل ماموریت‌ها و انتظارات آن از وزارتخانه به پیوست این حکم ابلاغ می‌شود.
توفیقات آن جناب در انجام وظایف محوله خدمت‌رسانی به مردم تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و به‌ویژه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»
۵۷۲۴۵
پاندمی ویروس کووید-۱۹ بیشتر از هر زمان دیگری اهمیت سرگرمی‌های دیجیتال را به رخ مردم جهان کشید. بدیهی است که بخاطر رعایت پروتکل‌های بهداشتی این روزها نمی‌توانیم مانند گذشته دور یکدیگر جمع شویم. به عبارتی، تفریح‌های حضوری و دورهمی جای خودشان را به نمونه‌های مجازی داده‌اند.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.