به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، فصل سوم مسابقه “دست فرمون” به تهیه‌کنندگی محمود محمودی خودش را به آنتن نزدیک می‌کند. محمودی در گفت‌وگو با تسنیم  از پخشِ این برنامه تلویزیونی در اواخر تابستان خبر می‌دهد. او درباره زمان پخش و اجرای کامران تفتی می‌گوید: به احتمال قوی فصل سوم این مسابقه تلویزیونی از اواخر تابستان آغاز می‌شود و کامران تفتی مثلِ فصل گذشته اجرای این برنامه را برعهده دارد.
پیگیری‌ها نشان می‌دهد قرار است چند بخش به این برنامه اضافه شود که یکی از آن‌ها باشگاه اتومبیلرانی “دست فرمون” است که چهار مربی دارد. در فصل جدید قرار بود از اول شهریورماه ضبط برنامه آغاز شود و حتی دو قسمت هم ضبط شد اما گروه به خاطر کرونا و پیک‌های مختلفِ این بیماری، ضبط را متوقف کردند. قرار است به زودی ضبط برنامه آغاز شود و همان‌طور که تهیه‌کننده برنامه هم اشاره کرد احتمالاً اواخر تابستان این برنامه پخش خودش را آغاز خواهد کرد.
روز گذشته مدیران شبکه نسیم از مراحل تولید این برنامه تلویزیونی بازدید کردند. در این دیدار، محمد احسانی مدیر شبکه، حسن خجسته عضو شورای سیاستگذاری سیما، مرتضی جاسبی مدیر گروه تولید و مهدی توکلی‌زاده مدیر برنامه شبکه حضور داشته‌اند. احسانی در جریان این دیدار ضمن گفت‌وگو با دست‌اندرکاران، نسبت به ضبط برنامه با حفظ شرایط ایمنی و بهداشتی تأکید و انسجام، انگیزه و روحیه بالای تیم تولید برای رشد “دست فرمون” در فصل سوم را از نکات بارز این برنامه عنوان کرد.
شبکه نسیم , صدا و سیما ,
در این دیدار عوامل ضمن توضیحات کامل در خصوص تولید و تلاش برای رساندن سریع‌تر به آنتن که در جریان افزایش شیوع کرونا به تأخیر افتاد، به صورت میدانی و در پیست برنامه فرآیند مسابقه را تشریح کردند. فصل سوم مسابقه “دست فرمون” که از اوایل اردیبهشت پیش تولید آن آغاز شده با طراحی جدید و راه‌اندازی باشگاه اتومبیلرانی دست فرمون کار خود را آغاز کرد که هدف آن استعدادیابی از علاقه‌مندان به این رشته در شهرهای مختلف کشور بود.
این فرآیند تحت سه تیم مردان با مربیگری شروین یگانه، فرهاد مطلبی و محسن جعفری و تیم بانوان با مربیگری یلدا مرادی بود. در این دوره طی جلسات متعدد و کلاس‌های آموزشی در شهرهای  ارومیه، شیراز، کرمانشاه و تهران، افراد برتر انتخاب شدند که ضمن تمرین مستمر خود را برای رقابت حرفه‌ای در پیست و مسابقه دست فرمون در فصل سوم آماده می‌کنند.
شبکه نسیم , صدا و سیما ,
یکی از ویژگی‌های فصل سوم حضور تیم‌های استانی است که در این دوره با مکاتبه با هیئت‌های اتومبیلرانی از هر استان دعوت به عمل آمد و تیم‌هایی که اعلام آمادگی کردند تحت تیم استان متبوع  در فرم مسابقات امدادی با دیگر استان‌ها رقابت می‌کنند که طی این رقابت بخشی به عنوان آرای مردمی در بخش حرکات نمایشی درنظر گرفته شده است.
تیم تولید تلاش دارند که با توجه به شرایط پیش آمده به واسطه بیماری کرونا و ملاحظات تردد بین استانی این برنامه را هرچه زودتر برای علاقه‌مندان به آنتن شبکه برسانند. پس از آن مدیران شبکه نسیم با حضور در لوکیشن برنامه “نفس” که در این ایام مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته از تلاش این تیم تقدیر به عمل آوردند.
در این دیدار که عوامل تولید و خانم فلورا سام مجری برنامه حضور داشته به ارزش این برنامه در تقدیر و توجه به مادران و روایت داستان زندگی ایشان در قالب برنامه‌های تلویزیونی تأکید کردند. نفس با میزبانی از مادران و سراسر کشور تصویری متفاوت از نقش آفرینی زنان در زندگی اجتماعی و بنیان خانواده را به نمایش می‌گذارد.
انتهای پیام/

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.