مهر نوشت: یک فیلم جدید از سری فیلم‌های «بی‌مصرف‌ها» در دست ساخت است.
لاینزگیت و میلنیوم میدیا یک فیلم جدید از فیلم‌های «بی‌مصرف‌ها» را می‌سازند.
بار دیگر جیسون استاتهام، دولف لاندگرن، رندی کوتور و سیلوستر استالونه به ترتیب در نقش‌های لی کریسمس، گانر جنسن، تول رود، و بارنی راس ظاهر می‌شوند. علاوه بر آن ، فیفتی سنت، مگان فکس، و تونی جاآ به این فیلم که چهارمین فیلم مجموعه است، می‌پیوندند.
مجموع این فیلم‌ها در بازار جهانی ۸۰۴ میلیون دلار فروش کرد.
تولید فیلم چهارم از پاییز شروع می‌شود و اسکات وا کارگردان فیلم خواهد بود. این فیلم بر مبنای فیلمنامه اسپنسر کوهن با نگاه مجدد مکس آدامز و جان جوزف کانلی ساخته می‌شود.
استاتهام از تهیه کنندگان فیلم جدید هم خواهد بود.
«بی‌مصرف‌ها» اولین بار سال ۲۰۱۰ اکران شد و کارگردانی آن را سیلوستر استالونه برعهده داشت. دولف لاندگرن، جت لی، میکی رورک، بروس ویلیس، آرنولد شوارتزنگر، جیسون استاتهام بازیگران آن فیلم بودند. قسمت دوم و قسمت سوم در سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۴ اکران شدند.
۵۸۵۸
نقد کردن درآمد ارزی در ایران برای افرادی که دارای درآمدهای ارزی و دلاری هستند، کار دشواری است. از این رو این دسته از افراد باید از شرکت های واسط برای نقد پول ارزی کمک بگیرند. با توجه به این که در حال حاضر با توجه به قیمت دلار در کشور، داشتن درآمد ارزی یک سرمایه گذاری مناسب تلقی می شود و ارزی این نوع پول با گذشت زمان کم نمی شود، یکی از بهترین راه های کسب درآمد در کشور است. در ادامه از این مطلب شما را با انواع روش های درآمد ارزی و روش های نقد کردن انواع پول ارزی و دلار را توضیح می دهیم.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.