به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ دبیرخانه جایزه ادبی «الوند» پیرو انتشار فراخوان و اعلام مهلت ارسال اثر تا پایان شهریور 1400 این زمان را تا 15 مهرماه تمدید کرد.
لازم به ذکر است که در این فراخوان از تمام شاعران و ناشرانی که در زمینه انتشار کتاب شعر فعالیت دارند، خواسته شده است با توجه به شرایط عمومی ناشی از همه‌گیری و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فقط فایل PDF کتاب‌ چاپ اول خود را که در سال 1399 خورشیدی در ایران منتشر شده (در شناسنامه اثر باید سال انتشار  1399 درج شده باشد)، برای دبیرخانه این جایزه بفرستند.
دبیرخانه جایزه «الوند» همچنین اعلام کرده که فرستادن فایل کتاب را به منزله علاقه‌مندی به شرکت در رقابت جایزه ادبی «الوند» تلقی کرده و البته تنها کتاب‌های فرستاده ‌شده (فایل PDF کتاب توسط شاعر یا ناشر) در این رقابت شرکت داده خواهند شد.
پیرو این اطلاع‌رسانی عمومی، جایزه ادبی «الوند» با شرایط و قواعد زیر فراخوان سومین دوره را منتشر کرده است:
1- جایزه ادبی «الوند» به صورت خصوصی برگزار می‌شود و با نهادهای فرهنگی همکاری می‌کند.
2 – جایزه ادبی «الوند» در بخش قالب، سن، جنسیت، موضوع و… محدودیتی ندارد.
3 – مهلت فرستادن آثار برای چهارمین دوره تا 15 مهرماه 1400 خواهد بود.
4 – جایزه «الوند» (غیر از بخش استانی) مانند 2 دوره گذشته دو تندیس به برگزیدگان اهدا خواهد کرد. یک تندیس به‌عنوان برگزیده «کتاب سال شعر الوند» و یک تندیس ویژه «انجمن علمی نقد ادبی ایران» خواهد بود.
5 –کتاب منتخب در بخش تندیس ویژه «انجمن علمی نقد ادبی ایران» توسط داوران انجمن بررسی و اعلام خواهد شد.
6 – شاعران و ناشران محترم می‌توانند به نشانی تلگرام Ketabesaalealvand@ جایزه یا ایمیل jayezeyeadabiealvand@gmail.com کتاب‌ها را به دبیرخانه جایزه بفرستند.
7 – در صورت طرح پرسش می‌توانید از طریق تلگرام با آدرس  Ketabesaalealvand@  ارتباط برقرار کنید.
8 – اخبار از طریق کانال تلگرامی جایزه به آدرس jayezeyeadabiealvand@ اطلاع‌رسانی خواهد شد.
انتهای پیام/

source