فصل سوم «دست‌فرمون» که به‌تازگی با برگزاری و ضبط مسابقات گروه‌های امدادی کلید خورده قرار است، به‌زودی از شبکه نسیم پخش شود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، ضبط فصل سوم مسابقه «دست‌فرمون» به تهیه‌کنندگی محمود محمودی با اجرای کامران تفتی آغاز شده و گروه تولید در حال حاضر، مشغول برگزاری و ضبط مسابقات گروه‌های امدادی شرکت‌کنندگان از استان‌های مختلف کشور است.
طبق اعلام روابط‌عمومی پروژه، ضبط این مسابقه پیش از این قرار بود ابتدای تابستان شروع شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و حفظ ایمنی عوامل و شرکت‌کنندگان به تعویق افتاد.
فصل جدید «دست‌فرمون»، شامل دو بخش اصلی مسابقات گروه‌های امدادی و باشگاه اتومبیل‌رانی خواهد بود. بخش امدادی این مسابقه شامل ۳۰ تیم از استان‌های مختلف کشور است که سرعت عمل و مهارت‌شان مورد آزمایش قرار می‌گیرد. باشگاه اتومبیلرانی «دست‌فرمون» نیز شامل چهار گروه است و مربیان پس از اردوهای ۱۰ روزه در شهرهای ارومیه، شیراز، کرمانشاه و تهران بهترین راننده‌های گروه خود را از میان ۲۰ شرکت‌کننده انتخاب می‌کنند و به تماشای رقابت آن‌ها می‌نشینند. محسن جعفری، شروین یگانه، فرهاد مطلبی و یلدا مرادی مربیان فصل سوم باشگاه اتومبیلرانی «دست‌فرمون» هستند.
فصل نخست این مسابقه سال ۹۸ و فصل دوم آن شهریور ۹۹ با اجرای کامران تفتی از شبکه نسیم پخش شد.
جزئیاتی از فصل سوم «دست‌فرمون» با اجرای کامران تفتی
۵۷۲۵۹
کلینیک‌های پوست و مو بدون تجهیزات مناسب و باکیفیت قادر نخواهند بود حداکثر پتانسیل خود را در عرصه زیبایی و جوانسازی پوست به نمایش بگذارند. بنابراین انتخاب بهترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد برای بسیاری از صاحبان این کلینیک‌ها در اولویت نخست قرار دارد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source