فیلم سینمایی «سوییپر» با بای مرحوم علی سلیمانی هفته آینده در جشنواره فیلم کودک و نوجوان نمایش داده می‌شود.
به گزارش ایسنا و طبق اعلام گروه، فیلم سینمایی «سوییپر» در ژانر کودک و نوجوان به کارگردانی امین شجاعی و تهیه‌کنندگی مشترک امین شجاعی و علی میرزاده تیرماه امسال در استان کرمان جلوی دوربین رفت.
 این فیلم با توجه به شعار سال (تولید ملی، پشتیبانی‌هاو مانع زدایی‌ها) و پرداختن به موضوع مهم کشاورزی و تولید در استان کرمان قصه چند نوجوان فوتسالیست کرمانی را روایت می‌کند که تیم آن‌ها به‌ خاطر تعطیل شدن سالن فوتبال بدلیل شیوع کرونا و لغو تمام برنامه‌های ورزشی از هم می‌پاشد، ولی در همین ایام با مشکلی که برای برادر یکی از دوستانشان به وجود می‌آید با چالشی مواجه می‌شوند و سعی در حل مشکل او دارند.
چهار بازیگر اصلی نوجوان فیلم از بین ۴۰۰ بازیگر نوجوان در استان کرمان استعدادیابی شده‌اند.
«سوییپر» جزء آثار منتخب سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم کودک و نوجوان است که ۱۶ مهرماه آغاز میشود و چهارشنبه 21 مهر در سینما فرهنگ تهران نمایش داده می‌شود.
عوامل این فیلم، «سوییپر» را آخرین کار مرحوم علی سلیمانی در سینما معرفی‌ کرده‌اند. دراین فیلم عزت‌الله رمضانی‌فر و علی‌محمد رادمنش نیز ایفای نقش کردند.
سایر عوامل فیلم عبارتند از: نویسندگان: خلیل اسماعیلی و امین شجاعی، مدیر تصویربرداری: علیرضا نجیب زاده، مدیر صدابرداری:جمال دهقان، مدیر تولید: محمد جعفری، طراح صحنه: مصطفی پاکزاد، طراح لباس: مهدی هدایتی، طراح گریم: حجت بابایی، مجری طرح: باشگاه فیلم آیینه.

انتهای پیام

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.