کارگاه «ایده تا اجرا» با تدریس حسین قره، برگزار خواهد شد. کشف ایده، گسترش آن، اجرای ایده، تمرین، شناخت امکانات صحنه، نگارش و تحلیل متن و …. از مباحثی است که در این کارگاه آموزشی، تدریس خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کارگاه آموزشی حسین قره، نمایشنامه‌نویس و منتقد تئاتر،  از ۱۴ آذر در روزهای یک‌شنبه و سه‌شنبه ساعت ۱۶ تا ۱۸ برگزار خواهد شد.
فصل اول این کارگاه در ۱۲ جلسه به کشف ایده، تمرین و مروری بر تاریخ تئاتر و بازآفرینی می‌پردازد.
فصل دوم نیز در ۱۲ جلسه با محوریت گسترش ایده و شناخت امکانات صحنه، نگارش و تحلیل متن و فصل سوم در ۱۲ جلسه به تمرین و اجرای ایده‌ها خواهد پرداخت.
حسین قره در این‌باره نوشته است: «نمایش، یک شهر در دامنه یک کوه است، برای کشف باید در خیابان‌ها قدم بزنی، برای آقای «بکت» دست تکان دهی، سوار بر «اتوبوسی به نام هوس»، ابرسازه «شکسپیر» را ببینی، بافت تاریخی و هزارتو «نمایش شرق» بلندی‌های یونان، تئاتر پیش رو و… «کارگاه نمایش ایده تا اجرا» به قدر بضاعت البته، راهپیمایی در این شهر است.
علاقه‌مندان به شرکت در این دوره‌های آموزشی، با شماره ۰۱۸۰۹۸۶(۰۹۰۱) تماس بگیرند. 
۵۷۵۷
بسته بندی محصولات غذایی علاوه بر شرایط عمومی حاکم بر صنعت بسته بندی، شرایط خاص خودش را هم دارد. صنعت بسته بندی مواد غذایی نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا گسترده است و از جمله صنایعی‌ست که سبک زندگی مدرن به آن نیاز فراوان دارد.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *