سعید توکل، تهیه‌کننده برنامه «صبح جمعه با شما»، می‌گوید شخصیت مُلَوَن که منوچهر نوذری بازی می‌کرد، از روی رفتار ملوک ضرابی، خواننده قدیمی ساخته شده بود.
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه «صبح جمعه با شما» که در دهه ۶۰ و ۷۰ روی آنتن رادیو می‌رفت، یک شخصیتی به نام آقای مُلَوَن با بازی منوچهر نوذری داشت که دائم رنگ عوض می‌کرد. سعید توکل، تهیه‌کننده این برنامه درباره ساخت این شخصیت رادیویی توضیح داد. 
توکل درباره ایده اولیه ساخت شخصیت ملون گفت: «به عقیده من بازگشت آقای نوذری به برنامه «صبح جمعه با شما» پس از ۱۰ سال خانه‌نشینی در ابتدای انقلاب، تولد دوباره او بود. در آن شرایط ما فکر کردیم که چگونه ایشان را به کار برگردانیم که مورد استقبال قرار بگیرد. یک‌بار در یک دورهمی، او خاطراتی از ملوک ضرابی تعریف می‌کرد که این خواننده قدیمی، وقتی یک نفر روی صحنه می‌آمده، از او تعریف می‌کرده و وقتی آن شخص می‌رفته، خانم ضرابی از او بد می‌گفته است که آن فرد، هنر خاصی هم ندارد و الکی بزرگش کرده‌اند و … این رفتار به قدری جالب بود که شخصیت ملون را از روی او ساختیم.»
او ادامه داد: «در واقع آقای ملون که دائم رنگ عوض می‌کرد از روی خانم خواننده ساخته شد و در مدت‌های طولانی این شخصیت، مشهورتر از آقای نوذری شد.»
۵۷۲۴۵
به گزارش بانک آینده، در حال حاضر امکان دریافت ۲۰ میلیون تومان وام بانک آینده از طریق سایت لندو فراهم شده است. این وام بدون چک و ضامن و فقط با سفته ارائه می‌شود. می‌توانید قبل از تمام شدن فرصت ثبت‌نام، از طریق لینک زیر درخواست خود را رزرو کنید.
تمامی حقوق این سایت برای خبرآنلاین محفوظ است. نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
Copyright © 2018 khabaronline News Agancy, All rights reserved

source

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *