Wp Header Logo 39.png

فصل جدید اجراهای زنده مجید رضوی خواننده پرطرفدارموسیقی پاپ کشورمان از روز بیست وهشتم مهر ماه به میزبانی «سالن میلاد نمایشگاه» و «برج میلاد تهران» پیش روی طرفداران قرار می گیرد.
براساس برنامه ریزی های انجام گرفته مجید رضوی روزهای جمعه بیست وهشتم و شنبه بیست ونهم مهرماه طی چهارسانس در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می رود.
این‌ خواننده پس از تمدید کنسرت های پایتخت خود برای سومین بار، روز هفتم آبان ماه نیز در دو سانس کنسرت های پایتخت خود را به تهیه کنندگی موسسه «اکسیرنوین» به مدیریت محمدرضا خانزاده در برج میلاد تهران برگزار خواهد کرد.

خواننده پاپ بعد از اجرای دوبی؛ تهران روی صحنه می‌رود

مجید رضوی ازجمله هنرمندانی است که طی دو سال گذشته خود را به‌عنوان یکی پرطرفدارترین خواننده‌ها در میان مخاطبان معرفی کرده و جزو خوانندگان دارای رکورد تعداد برگزاری کنسرت در تهران و شهرهای مختلف کشور بوده که از آن جمله می توان به برگزاری کنسرت در تهران و شهرهای آمل، همدان، خرم آباد، قزوین، ارومیه، تبریز، اردبیل، کرج، ارومیه، ساری، بابلسر، لاهیجان، قشم، کیش، رامسر اشاره کرد.
این خواننده موسیقی پاپ در فصل اول اجراهای خود، علاوه بر برگزاری چندین کنسرت در تهران و شهرهای دیگر، کنسرت هایی را در ترکیه (استانبول)، امارات (دوبی) وعراق (اربیل و سلیمانیه) اجرا کرد. این در حالی است که برنامه ریزی هایی هم برای برگزاری کنسرت های رضوی کشورهای مختلف اروپایی، کانادا و استرالیا صورت گرفته که جزییات آن به زودی اعلام می شود.

۵۷۵۷

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari