سومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا(ع) به کار خود پایان داد – فرهنگی خبری

به گزارش ایلنا از مشهد و به نقل از آستان قدس رضوی، اختتامیه سومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا(ع) امروز پنجشنبه ۲۷ مهرماه با حضور حجت‌الاسلام مروی، تولیت آستان قدس رضوی برگزار شد و از برگزیدگان این جشنواره در بخش‌های مختلف با اهدای لوح تقدیر و جوایز ویژه قدردانی شد. 

فهرست برگزیدگان به شرح زیر است:

رسانه‌های خبری و تحلیلی 

بخش خبر:

رتبه اول: فاطمه رافع از روزنامه شهرآرا

رتبه دوم: بنیامین یوسف زاده از روزنامه شهرآرا 

رتبه سوم: حامد شجاعی از پایگاه خبری گلدشت کرمان

بخش مصاحبه:

رتبه اول: مهری فروغی

رتبه دوم: زهرا شریعتی از روزنامه شهرآرا

رتبه سوم: فاطمه مرادزاده از جام جم آنلاین و علیرضا کاردار از روزنامه خراسان

بخش گزارش:

رتبه اول: وحید تفریحی از روزنامه خراسان

رتبه دوم: امید حسینی نژاد از روزنامه شهرآرا

رتبه سوم: نعیمه جاویدی از خبرگزاری فارس و عبدالصمد حسنی از روزنامه جام‌جم

بخش گزارش خبری رادیویی:

رتبه اول: ناهید فرهادی مهر از رادیو زیارت

بخش سرمقاله، مقاله و یادداشت مطبوعاتی:

رتبه اول: حمزه واقعی از  روزنامه قدس

رتبه دوم: علیرضا خوش‌گفتار از خبرگزاری تابناک

رتبه سوم: سعیده خورشیدوند از هفته نامه خورشید جانان 

شایسته تقدیر: نعیمه جاویدی از خبرگزاری فارس

بخش تیتر: 

رتبه اول: بنیامین یوسف‌زاده از روزنامه شهرآرا

شایسته تقدیر: مهدی عسکری از روزنامه شهرآرا

بخش گزارش خبری تلویزیونی:

رتبه اول: فاطمه شه‌دوست از شبکه خراسان رضوی

رتبه دوم: یوسف سلامی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

رتبه سوم: ملیحه پژمان از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران – زهره بیادی از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

شایسته تقدیر: فرشید عبدی از خبر شبکه خراسان رضوی

رسانه های مجازی

بخش گزارش ویدئویی ویژه فضای مجازی:

رتبه اول: امین اعتبار 

شایسته تقدیر: سعید برند 

بخش صفحه و کانال در شبکه‌های اجتماعی:

رتبه اول: مسعود نبی‌دوست

رتبه دوم: علیرضا طاهریان 

بخش پادکست ویژه فضای مجازی

رتبه اول: جعفر زمانی

رتبه دوم: معصومه سادات حسینی

رتبه سوم: سید مسلم احمدی

شایسته تقدیر: فاطمه پیری

بخش مقاله، رساله و پایان نامه:

شایسته تقدیر: محمد بحریار

رسانه های صوتی و تصویری

بخش فیلم کوتاه: 

رتبه اول: امیر پور وزیری 

رتبه دوم: حامد یامین‌پور 

رتبه سوم: سعید ولی‌زاده

بخش نماهنگ:

رتبه اول: هادی سمیعی

رتبه دوم: سیده آیدا مصباحی 

شایسته تقدیر: علیرضا امینی‌منش

بخش برنامه تلویزیونی:

رتبه اول: مهسا محمدی از شبکه یک

رتبه دوم: مجید ظریف از شبکه یک – گروه کودک شبکه قرآن و معارف سیما  

رتبه سوم: پرویز امیری از شبکه قرآن- محمدجواد استادی از شبکه خراسان رضوی

بخش نمایش رادیویی:

رتبه اول: روشنک ذوالفقاری از رادیو آذربایجان غربی

رتبه دوم: شاهین بهرام‌نژاد از رادیو بوشهر

رتبه سوم: هانیه پیرامی از رادیو خراسان جنوبی

بخش برنامه رادیویی ترکیبی:

رتبه اول: شهره احمدوند از رادیو جوان

رتبه دوم: فاطمه عسگری از رادیو سراسری معارف

رتبه سوم: منصوره عسگری از رادیو خراسان جنوبی

بخش فیلمنامه، ایده و طرح تولیدات رادیویی و تلویزیونی: 

رتبه اول: سیده زهرا نیری

شایسته تقدیر: بهزاد اقراری گیگلو

شایسته تقدیر: مهراب اکبری 

بخش مستند:

رتبه اول: محمد امین نوروزی

رتبه دوم: قاسم قاسمی

رتبه سوم: مهدی یزدی‌نژاد

شایسته تقدیر: عبداله حاج محمدی

بخش پویانمایی و موشن‌گرافیک:    

رتبه اول: حمیدرضا محروقی

رتبه دوم: محمدظریف صدر

رتبه سوم: حسین حبیبی اصل

 

عکس و گرافیک

بخش گزارش تصویری

رتبه اول: حمید عابدی

رتبه دوم: حسین حسین‌زاده

رتبه سوم: محمد رسول مرادی

بخش تک‌عکس:

رتبه اول: آرمین صمیمی

رتبه دوم: رضا رادپور

رتبه سوم: مهدی انتظاری

بخش تصویرسازی:

رتبه اول: نسترن لشگری آزاد

رتبه دوم: مصطفی شفیعی

رتبه سوم: میرحسین ظریف

شایسته تقدیر: مهدیه قاسمی

بخش اینفوگرافیک:

شایسته تقدیر: امین کوثری

شایسته تقدیر: مجتبی غریب‌نواز

بخش پوستر:

رتبه اول: حمید قربان‌پور  

رتبه دوم: مرجان جلیلی

رتبه سوم: هادی مهری

بخش تایپوگرافی:

رتبه اول: هادی مهری 

رتبه دوم: محمود بازدار

رتبه سوم: مهدی جهانبخش

بین الملل

بخش پویانمایی و موشن‌گرافیک

رتبه اول: امین کوهستانی

بخش مستند:

رتبه اول: سید صادق غفوریان

شایسته تقدیر: مهدی کمیلی

بخش نماهنگ:

رتبه اول: سید علی چلداوی 

شایسته تقدیر: مهدی شریفی

بخش پویش مردمی نشر محتوای رضوی:

رتبه اول: حسین دارابی

source

توسط