نخستین روز جشنواره فیلم کوتاه چه فیلم‌هایی اکران می‌شود؟ – فرهنگی خبری

به‌گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، نخستین روز از چهلمین دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران درحالی آغاز به کار می‌کند که در این روز مجموعاً 106 فیلم در بخش‌های ملی و بین‌المللی (داستانی، پویانمایی، تجربی و جانبی) به نمایش در خواهد آمد.

در ادامه فهرست اکران روز نخست چهلمین دوره از جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را می‌خوانید.

بخش‌داستانی

* سالن یک سانس نخست ساعت 14 تا 15.30

آدلاید / فرهاد غریبی/ 16 دقیقه / درام / تهران

ضلعی برای خروج / احسان همتی / 21 دقیقه / درام / شیراز

یوفو / سیدحمید حسینی و سیدمهدی حسینی / 20 دقیقه / فانتزی، علمی تخیلی / بیرجند

ناظر / ابوالفضل عزیزی / 14 دقیقه / درام / تهران

داستان یک شب دزدی / مهدی هادی زاده / 16 دقیقه / کمدی / تهران

* سالن یک سانس دوم ساعت 16 تا 17.30

کوچ / امید یوسفی / 15 دقیقه/ ملودرام / تهران

روزی روزگاری سینما / علیرضا شمالی / 15 دقیقه / کمدی فانتزی / گرگان

قوتار / علی علیزاده / 15 دقیقه / رازآلود / تهران

تکان / شاهین حق شعار / 18 دقیقه / تریلر نئونوآر / تهران

جاذبه غیرنیوتونی / علیرضا صادقی / 14 دقیقه / درام / تهران

* سالن یک سانس سوم ساعت 18.30 تا 20

داستان اسباب بازی / علیرضا استوار / 13 دقیقه / درام فانتزی / تهران

سربسته / یاسر خیر/ 20 دقیقه / کمدی / تهران

دَدَ چوپان / سهیلا پورمحمدی/ 17 دقیقه / ملودرام / رشت

اذان صبح به افق یزد / زهره صباغیان / 14 دقیقه/ ملودرام / یزد

زنان لجمن / زیور حجتی / 21 دقیقه / رازآلود وحشت / اصفهان

* سالن یک سانس چهارم 20.30 تا 22

لاری / میثم مرادی/ 20 دقیقه / درام / تهران

دنیا منم فوعه / مصطفی آقامحمدلو/ 18 دقیقه / دفاع مقدس / تهران

کر مچاله / سیداحسان طالقانی اصفهانی/ 15 دقیقه / کمدی فانتزی / اصفهان

سردست / فاطمه سادات جوادی / 7 دقیقه / درام / قم

اوروبروس / فرهنگ عمرانی/ 13 دقیقه / رازآلود / گرگان

صونا/ زهرا ترکمنلو/ 15 دقیقه/ درام / تبریز

* سالن دو سانس نخست 14 تا 15.30

تاخار یها / محمد آریانیک / 11 دقیقه / رازآلود / تهران

گربه ماهی / امیرحسین مهماندوست / 15 دقیقه / کمدی فانتزی / تهران

رویای نیمه جان / آرمین اعتمادی / 22 دقیقه / ملودرام / تهران

مورچه / فرهاد شنتیایی / 30 دقیقه / درام / تهران

استیک / کیارش دادگر / 8 دقیقه / درام جنگی/ تهران

* سالن دو سانس دوم 16 تا 17.30

پسر خورشید / راد پورجبار/ 11 دقیقه / ملودرام / تهران

بی هوا / رویا پارسا / 17 دقیقه/ درام/ تهران

آلفا / مسعود محمدی تاکامی، مهیار صیفوری / 20 دقیقه / راز آلود فانتزی / تهران

خوانا بنویسید / مرتضی علیزاده / 25 دقیقه / پلیسی معمایی / مشهد

کمپانی / ایل ناز خیرخواه / 10 دقیقه / ملودرام / قزوین

* سالن دو سانس سوم 18.30 تا 20

تاکسیدرمیست / بهزاد علوی، سوسن سلامت / 15 دقیقه / درام فانتزی / تهران

شریف / محمد علیزاده فرد / 13 دقیقه / دفاع مقدس / تهران

زمرد / مجتبی اسماعیل زاده بلوچ / 20 دقیقه / فانتزی / تهران

مدیر مدرسه / میکائیل دیانی / 15 دقیقه / درام / تهران

خیال آبی / الناز قنبری / 17 دقیقه / درام / تهران

* سالن دو سانس چهارم 20.30 تا 22

بازسازی / علی توکلی/ 18 دقیقه / درام معمایی / تهران

آپولو / فرزاد رنجبر / 17 دقیقه / کمدی / سمنان

افسانه کوه ننوک / محمدرضا مرادی / 17 دقیقه / فانتزی علمی تخیلی / تهران

پیله / مونا فرخنده / 9 دقیقه / درام / تهران

صوراحیل / اسماعیل عظیمی/ 18 دقیقه/ ملودرام / قم

بخش بین‌الملل

*  سالن 9 سانس دوم 16 تا 17.30

از قصد / 15 دقیقه/ لیتوانی / داستانی / آداس بورکشایتیس

برلین کوچک / 14 دقیقه / فرانسه/ مستند / کیت مک مولن

تکثیر / 13 دقیقه/ فرانسه / داستانی / آدرین لومدیو

کفاش بهشت / 5 دقیقه / عراق / تجربی / حیدر حسین طالب

مامان / 22 دقیقه / اسپانیا / داستانی / ژسوس سیسنروس گورومتا

از طرف ما / 5 دقیقه / ایتالیا / پویانمایی/ سیمون ماسی

سرگشتگی/ 10 دقیقه / ترکیه / داستانی / ابوبکیرصفا آکبولوت

* سالن 9 سانس سوم 18.30 تا 20

جهان دور ریختنی / 24 دقیقه / ترکیه / مستند / اومر سامی سیمینلی

طعم دریا / 21 دقیقه / چین / داستانی / شوئژو میائو

اکنون / 7 دقیقه / چین / تجربی / یو یوان

سوروایکا / 9 دقیقه / رومانی / پویانمایی / ولاد ایلیچویچی، رادو سی پاپ

یک روز روشن آفتابی / 20 دقیقه / امریکا / داستانی / یوپنگ او

میا / 6 دقیقه / اسپانیا / داستانی / دیوید گونزالس رودیز

* سالن 9 سانس چهارم 20.30 تا 22

پستچی / 25 دقیقه / قرقیزستان / مستند / ایبادیلا آجیبایف

وقتی جنگ تمام شود / 5 دقیقه / ایتالیا / پویانمایی سیمون ماسی

همه در آخر م یروند / 24 دقیقه / آلمان / داستانی / سایمون شنکنبرگر

خدایان – 1 / 4 دقیقه / افریقای جنوبی / تجربی / مارکو کینگ

مورچه / 13 دقیقه / هلند / داستانی / کاج دریسن

مارونی / 5 دقیقه / فرانسه / پویانمایی / کارگردانی گروهی

پژواک / 6 دقیقه/ فرانسه / داستانی / چارلی دلپورت

پویا نمایی

* سالن 9 سانس اول 14 تا 15.30

تبر / اسماعیل جباری / 5 دقیقه / لاهیجان

حفره بعدی / فاطمه احمدی / 8 دقیقه / اراک

پیانو / مرجان کشانی / 7 دقیقه / تهران

جنگ و رنگ / عدنان زندی / 4 دقیقه / سنندج

دژکاک / آزاد معروفی / 11 دقیقه / تهران

متورم / زهرا خورشیدی / 6 دقیقه / بابلسر

دنیای خاکستریِ خاکستری / سیدمحسن پورمحسنی شکیب / 6 دقیقه / رشت

تجربی

* سالن 10 سانس دوم 16 تا 17.30

مکعب قرمز / فرهان بهپور / 10 دقیقه / مشگین شهر

آدمی / احسان میرزائی / 4 دقیقه / قزوین

اشعه جاز / کیان زمانی / 18 دقیقه / تهران

اولریکا / حسن وحدانی / 9 دقیقه / تبریز

آخرین برف / شایان نقیبی/ 3 دقیقه/ تهران

پا د بوره / محمد کچویی/ 10 دقیقه/ خمین یشهر

هبوب / شیوا بافهم / 12 دقیقه / شیراز

اکران تجربی

* سالن 10 سانس سوم 18.30 تا 20

رابرت / محمدجواد حقانی فرد / 15 دقیقه / تهران

یاشار / سینا چمنی / 15 دقیقه / تبریز

لمس / بردیا دیانت / 23 دقیقه / تهران

ورزا / حمیدرضا خسروی / 15 دقیقه / نور

پرنسس / محمدحسین عباسی / 8 دقیقه / تهران

جنگ جهانی چهارم / امیر شاملو / 10 دقیقه / تهران

مستند

* سالن 10 سانس چهارم 20.30 تا 22

سایه سلطان / هادی شریعتی / 10 دقیقه / تهران

دارتاش / خلیل صحراگرد / 14 دقیقه / مریوان

من کدا هستم / فرح زار ع / 30 دقیقه / تهران

یک قایق روی دریا / آرمان قل یپور دشتکی / 30 دقیقه / شهرکرد

اکران جانبی

* سالن 8 سانس اول 14 تا 15.30

آقا پسری مثل من / علی محمد قاسمی / 6 دقیقه / 8م.م / 1373

حیدربابا / کریم عظیمی / 12 دقیقه / 8م.م / 137 5

منطق مطلق اتفاق / بهرام توکلی / 27 دقیقه / 1383 / DV

مونولوگ / کاوه قهرمان / 6 دقیقه / 1391 / HD

اتاقی در نیویورک / بنیامین هفت لنگ / 13 دقیقه / 1392 / HD

گور مردها / علی مردمی / 29 دقیقه / 1393 / HD

* سالن 8 سانس دوم 16 تا 17.30

قوتار / علی علیزاده / 15 دقیقه / تهران

دنیا منم فوعه / مصطفی آقامحمدلو / 18 دقیقه / تهران

خودکشی به سبک نیچه / پیام کردستانی / 18 دقیقه / سنندج

صوراحیل / اسماعیل عظیمی / 18 دقیقه / قم

ناسوخ / اصغر عباسی / 20 دقیقه / تهران

* سالن 8 سانس سوم 18.30 تا 20

سون سوز / کاظم قلیزاده / داستانی / 11 دقیقه / اردبیل

فیل سفید / مهدی برجیان / داستانی / 17 دقیقه / تهران

باشه برای فردا / علی رحیمی / داستانی / 10 دقیقه / تهران

به توان پنج / عبداله حیدری / مستند / 27 دقیقه / تهران

* سالن 8 سانس چهارم 20.30 تا 22

صیاد کوچولو / محمد عرب / 9 دقیقه / 8 م.م / 13 64

آقای س چگونه قاتل شد / علیرضا محمودی / 15 دقیقه / 137 6 / VHS

فستیوال / مهدی نادری / 17 دقیقه / بتاکم / 1378

دو خواهر / بیژن میرباقری / 18 دقیقه / 35 م.م / 1380

این راه همیشه بود / مسعود امینی / 30 دقیقه / 1387 / HD

جوخه / آزاد محمدی / 8 دقیقه / 1391 / HD

انتهای پیام/

source

farhangikhabari

توسط farhangikhabari