Marvel’s Spider-Man 2 که دنباله پرفروش‌ترین عنوان روی پلی‌استیشن ۴ محسوب می‌شود، همین حالا در تمام جهان در دسترس کاربران کنسول پلی استیشن ۵ قرار گرفت.

۵ سال بعد از عرضه اولین بازی در این فرنچایز، Marvel’s Spider-Man 2 همین حالا بصورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن ۵ در دسترس قرار گرفت. در این عنوان، داستان مردان عنکبوتی یعنی پیتر پارکر (Peter Parker) و مایلز مورالز (Miles Morales) که هردو قابل بازی هستند را دنبال می‌کنیم و می‌فهمیم چگونه این دو، تعادل بین زندگی شخصی و ابرقهرمانی خود را حفظ می‌کنند.

مثل نسخه قبلی، Marvel’s Spider-Man 2 یک عنوان جهان‌باز است که در آن، شما می‌توانید در دنیای این بازی که تشیکل شده از شهر‌های بروکلین و منهتنِ نیویورک که دوبرابر اندازه نقشه نسخه اول این بازی است، اکتشاف کنید. مدت زمان گیم‌پلی این اثر تقریباً به اندازه نسخه اول آن است اما علاوه بر مبارزه با جرم و جنایت، فعالیت‌های دیگری نیز وجود دارد که به پیشرفت بازیکن در طول بازی کمک می‌کند.

در این بازی پیتر و مایلز هردو مهارت‌های مخصوص به خود را دارند که بازیکنان می‌توانند از آن‌ها بهره ببرند، ۷۰ لباس جدید وجود دارد که می‌توانید پس از آزاد کردنشان، به تن کنید، Symbiote نقش بسیار مهمی در داستان این عنوان دارد و هرچند که ونوم بیشتر از آن استفاده می‌کند، قهرمان عنکبوتی ما نیز بخاطر این انگل فضایی ویژگی‌هایی دریافت خواهد کرد.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 همین حالا برای علاقه‌مندان روی کنسول پلی‌استیشن ۵ در دسترس قرار دارد. جهت دیدن تریلر روز عرضه بازی، روی متن آبی کلیک کنید.

منبع: GamingBolt

source

توسط