05 آبان 1402 ساعت 19:37

اگر برای ثبت نام در سایت‌ها به یک ایمیل فیک نیاز دارید تا فقط چند دقیقه با آن ثبت نام کنید، ما در این مطلب گجت نیوز در کنار آموزش ، ۱۰ سرویس برتر ایمیل موقت را به شما معرفی می‌کنیم.

برای گیک‌ها و علاقمندان به اخبار تکنولوژی، ایجاد ایمیل‌های موقت و فیک برای اهداف مختلف بسیار کارآمد است. ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که قصد داشته باشید فعالیت‌هایی از قبیل تست کردن وب‌ سایت‌، ثبت‌ نام در وب سایت‌های غیر قابل اعتماد و تبلیغات انجام دهید یا این که بخواهید از حریم خصوصی خود در ارتباطات آنلاین محافظت کنید.

ایمیل موقت

برای انجام برخی از این فعالیت‌ها شما نیاز به وارد کردن یک آدرس ایمیل پیدا خواهید کرد، اما به احتمال زیاد نخواهید که ریسک استفاده از ایمیل واقعیتان را بپذیرید؛ بنابراین می‌توانید از یک ایمیل موقت که همچنین به عنوان ایمیل یک بار مصرف نیز شناخته می‌شود، استفاده کنید.

لیست سایت های ایمیل موقت

ساخت این نوع ایمیل‌ها نیازی به فرآیند ثبت نام ندارد و شما می‌توانید کاملا رایگان به آنها دسترسی پیدا کنید. حالا اگر به دنبال سرویس‌هایی می‌گردید که کاملا رایگان و فوری برای شما یک ایمیل موقت ایجاد ‌کند، ما در این مطلب به معرفی برخی از بهترین‌های آن پرداخته‌ایم؛ پس با ما همراه باشید.

سایت Hot Temp Mail

Hot Temp Mail یکی از سایت‌هایی است که خدمات ایجاد ایمیل فیک را ارائه می‌دهد و کاربران می‌توانند با استفاده از این سایت برای خود یک ایمیل موقت بسازند که در واقع یک ایمیل یک بار مصرف است و پس از گذشت مدتی از استفاده‌، به طور خودکار حذف می‌شود. شما این ایمیل را می‌توانید به راحتی و با یک کلیک ساده بسازید و سپس در هر زمان و موقعیتی که می‌خواهید از آن استفاده کنید.

ایمیل فیک

در واقع تمام سرویس‌هایی که در این مطلب معرفی شده‌اند، نیازی به آموزش ندارند و تنها با یک کلیک به شما یک ایمیل موقتی می‌دهند. البته بهتر است پیش از استفاده از این سرویس‌ها به یاد داشته باشید که پس از گذشت زمان اعلام شده توسط سرویس، دیگر به ایمیل خود دسترسی نخواهید داشت؛ پس بهتر است برای استفاده از برنامه‌ها و وبسایت‌های مهم سراغ استفاده از هات تمپ میل و دیگر سرویس‌های ایمیل فیک رایگان نروید.

ایمیل موقتی Email Temperanee

Email Temperanee یک اکانت برای ساخت ایمیلی است که فقط برای یک بار استفاده در دسترس شما قرار می‌گیرد و در واقع استفاده از این نوع ایمیل‌ یک بار مصرف این روزها بسیار پر کاربرد است. شما با به کارگیری این روش می‌توانید یک آدرس ایمیل جدید برای استفاده در هر نوع نهادی بسازید و از این طریق از حریم خصوصی خود محافظت کنید. اما به یاد داشته باشید که این ایمیل، موقت است و شما فقط برای دفعات محدودی شانس استفاده از آن را دارید و زمانی که دیگر قابل استفاده نبود، باید از شر آن خلاص شوید.

TempMail؛ سرویس قابل اعتماد ایمیل موقت

 

آموزش ایمیل موقت

تمپ میل یک سرویس رایگان ایمیل موقت است که به کاربران اجازه می‌دهد تا از یک آدرس موقت و رندوم، ایمیلی دریافت کنند و همچنین به شما امکان ایجاد یک آدرس ایمیل فیک برای خودتان را نیز می‌دهد. برای انجام این کار شما فقط باید روی گزینه‌ی تغییر (change) کلیک کنید سپس از جملاتی رندوم به عنوان آدرس ایمیلتان استفاده کنید. در این روش شما همچنین می‌توانید دامنه‌ی جستجو را تغییر دهید.

ایمیل فیک سایت Email Fake

ایمیل فیک نیز یکی از همان سرویس‌های ایجاد ایمیل موقت است که قابلیت ساخت آدرس‌های ایمیل فیک را دارد که معمولا تا 41 روز بیشتر اعتبار ندارند. در این سرویس همانند تمپ میل، شما می‌توانید آدرس ایمیل خود را بسازید و دامنه‌ی جستجو را نیز تغییر دهید.

سرویس ایمیل چهل و هشت ساعتی Throw Away Mail

Throw Away Mail یک سرویس برای ایجاد ایمیل یک بار مصرف است. این سرویس قابلیت این را دارد که هر 48 ساعت یک‌ بار یک آدرس ایمیل جدید ایجاد کند و تنها کاری که نیاز است شما در هر بار انجام دهید این است که یک کپچا (captcha) را وارد کادر مورد نظر کنید. این نکته را هم در نظر داشته باشید که زمانی که یکی از آدرس‌های ایمیل شما منقضی شود، آدرس ایمیل و تمام ایمیل‌های دریافتی آن از بین خواهند رفت.

سریع ترین ایمیل موقتی، Fake Mail Generator

ایمیل موقت

این سرویس تقریبا همانند تمپ میل است که خدمات ایجاد ایمیل موقت را ارائه می‌دهد و به شما این قابلیت را می‌دهد تا یک ایمیل فیک برای خود داشته باشید. در این سرویس شما می‌توانید نام کاربری و دامنه‌ی ایمیل خود را سفارشی کنید. نقطه قوت این سرویس این است که بخش صندوق ورودی آن هر 5 ثانیه یک بار به روز می‌شود.

Email Generator؛ سرویس ۴۰ روزه ایمیل

ایمیل جنریتور هم یک سرویس ایمیل موقت است که آدرس‌های ایمیل موقتی که ایجاد می‌کند تا 40 روز معتبرند. در این سرویس شما می‌توانید آدرس ایمیل سفارشی خود را داشته باشید و همچنین قابلیت این را دارید تا دامنه‌های جستجوی مختلفی را انتخاب کنید.

Temp Mail Id؛ بهترین سرویس ایمیل فیک برای استفاده امن

Temp Mail Id هم یکی دیگر از سرویس‌های ایجاد ایمیل فیک است که به صورت آنلاین قابل استفاده است. در این سرویس شما می‌توانید به تعداد نامحدودی حساب ایمیل بسازید بدون اینکه حتی نیاز به ثبت نام داشته باشید. در این وب سایت حدود 4 تا 5 دامنه‌ وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از آنها برای خود یک حساب ایمیل موقت بسازید. اگر به دنبال یک وب سایت تمام عیار برای ایجاد ایمیل فیک آن هم به صورت رایگان هستید، Temp Mail Id پیشنهاد ما به شماست.

ایمیل یک بار مصرف

Temp Mail Id همچنین بهترین گزینه برای مواقعی است که شما تصمیم به ارسال اطلاعاتی مهم و حساس دارید. اگر می‌خواهید اطلاعات مهم شما محرمانه بماند و حریم خصوصی خود را حفظ کنید، ایمن‌ترین روش، استفاده از یک ایمیل ده دقیقه‌ای است. در این نوع ایمیل‌ها هیچ نشانه‌ای از فرستنده‌ی واقعی پیام باقی نخواهد ماند. این قضیه درباره‌ی ایمیل‌های دائمی صدق نمی‌کند؛ زیرا پیامی که شما ارسال می‌کنید با اسم و آدرس ایمیل واقعیتان وارد میل باکس طرف مقابل می‌شود و هرکسی که محتوای ایمیل را مشاهده کند، متوجه می‌شود که آن از طرف چه کسی ارسال شده است. بنابراین استفاده از ایمیل واقعی برای ارسال پیام‌های محرمانه پیشنهاد نمی‌شود؛ زیرا به هیچ عنوان روش امنی نیست. بدین ترتیب به خاطر دلایل امنیتی، ساخت یک ایمیل یک بار مصرف بهترین گزینه‌ی ممکن است.

Tmpry Mail؛ دسترسی پنج روزه به ایمیل

یکی دیگر از بهترین وب سایت‌ها در این لیست Tmprymail.com است. این وب سایت هم خدماتی را مانند دیگر وب سایت‌های ذکر شده ارائه می‌دهد. البته علاوه بر همه‌ی آن خدمات، ایمیل‌های موقتی که توسط کاربران در این سایت ایجاد می‌شوند به طور پیش فرض حدود 5 روز باقی می‌مانند؛ یعنی شما می‌توانید از ایمیل موقت خود حدود 5 روز برای دریافت پیام‌ها و دیگر فایل‌های ارسالی استفاده کنید.

Quik Email؛ ایمیلتان را بعد از ۵ روز به صورت کامل حذف کنید!

quik.email هم یک راه‌ حل ساده و راحت برای ارسال ایمیل به صورت ناشناس است که تبلیغات کمی دارد و ایمیل‌های موقت ایجاد شده توسط آن حدود 5 روز قابل استفاده هستند. پس از گذشت مدت استفاده از ایمیلتان همه‌ی گزارش‌ها و همچنین محتوای ایمیل شما حذف خواهند شد و به همین دلیل استفاده از این سایت روشی کاملا ایمن و همچنین رایگان است.

source

توسط