کپکام می‌خواهد یک بازی «بزرگ و معرفی‌نشده» را تا قبل از مارس ۲۰۲۴ منتشر کند

بر اساس اطلاعات جدید، ظاهرا استودیوی بازی‌سازی کپکام در تلاش است یک بازی معرفی نشده جدید را تا پایان سال میلادی ۲۰۲۳/۲۴ روانه بازار کند.


مطلب پیشنهادی:مقایسه ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اسکدوم کنسول را بخریم؟
مقایسه ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس

اطلاعات به دست آمده بر اساس یکی از نشست‌های خصوصی پرسش و پاسخ در یکی از رسانه‌های ژاپنی است که نتیجه آن بعداً به صورت عمومی منتشر شد. این نشست با شرکت کپکام به ما نشان می‌دهد که مدیران قصد دارند تا قبل از ماه مارس ۲۰۲۴ میلادی یعنی درست تا پایان سال مالی جاری، یک بازی بزرگ معرفی نشده را عرضه کنند.

کپکام می‌خواهد یک بازی «بزرگ و معرفی‌نشده» را تا قبل از مارس ۲۰۲۴ منتشر کند - ویجیاتو

با در نظر گرفتن واژه «معرفی نشده»، می‌توانیم اینطور تصور کنیم که در نهایت نسخه جدیدی از یکی از دو مجموعه ارزشمند Resident Evil یا Monster Hunter به دست علاقه‌مندان خواهد رسید. از آنجایی که هنوز یک رویداد بزرگ تا قبل از مارس ۲۰۲۴ با نام The Game Awards برگزار خواهد شد، پس می‌توانیم انتظار رونمایی از این محصول را تا قبل از انتشار داشته باشیم.

با توجه به این موضوع، کپکام مسیر خیلی خوبی برای فروش محصولاتش در سال جاری داشت. بر اساس گزارش‌ها، بازی Street Fighter 6 توانست بیش از ۲.۵ میلیون نسخه در سراسر جهان به فروش برساند و بازی Resident Evil 4 Remake نیز اکنون فروشش را به ۵.۴ میلیون نسخه رسانده است. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار، وب سایت ویجیاتو را حتماً دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.


مطلب پیشنهادی:کوییز ۲۹ ویجیاتو؛ چقدر با اسپایدرمن آشنا هستید؟ (قسمت ۲)یور فرندلی نیبرهود اسپایدرمن!
کوییز ۲۹ ویجیاتو؛ چقدر با اسپایدرمن آشنا هستید؟ (قسمت ۲)


بهترین اینترنت برای گیمرها چیه؟

کراس‌اوور بازی Dead by Daylight Mobile و  Attack on Titan معرفی شد - ویجیاتو

source

توسط