حجت الاسلام محمدحسین متوسل در گفت وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مردم استان یزد همانند سایر مردم آزادی‌خواه ایران و جهان همواره حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین و به‌ویژه کودکان غزه اعلام داشته‌اند.

وی عنوان کرد: در حمایت از حماسه طوفان‌الاقصی و مردم مظلوم فلسطین و همچنین محکومیت و اعلام انزجار از جنایت‌های رژیم منحوس و کودک‌کش صهیونیستی هم‌زمان با سراسر کشور تجمع مردم یزد در محل میدان تاریخی امیرچقماق یزد برگزار می‌شود.

متوسل با بیان اینکه این برنامه روز شنبه ۲۷ آبان‌ماه، ساعت ۱۸ با عنوان «حمایت از کودکان مظلوم غزه» برگزار می‌شود، گفت: سخنرانی، اجرای سرود، برپایی ایستگاه نقاشی و … از جمله برنامه‌های این تجمع خواهد بود.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد اظهار کرد: مردم در سراسر ایران اسلامی از جمله استان یزد فارغ از جریان‌های سیاسی یک‌صدا و یک پارچه هستند در کنار یکدیگر قرار می گیرند و با اتحاد و همدلی، حمایت از غزه را فریاد خواهند زد

وی از عموم مردم استان یزد و اقشار مختلف از جمله هنرمندان، دانش آموزان و فرهنگیان، دانشجویان و دانشگاهیان، بسیجیان، ورزشکاران، مسئولان، اقلیت های مذهبی، علما، طلاب و روحانیون، کسبه و بازاریان، اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه، زنان، فرهیختگان و نخبگان دعوت کرد تا در این اجتماع بزرگ حضور داشته باشند.

source

توسط