دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال معرفی شد + ویدیو – فرهنگی خبری

گروه صنعتی ایران خودرو در دومین نمایشگاه تحول صنعت خودرو به صورت رسمی دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال را معرفی کرد.

به گزارش آخرین خودرو، هفته های گذشته قیمت تیپ جدید دنا پلاس توسط شورای رقابت اعلام شد. این خودرو دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال نام دارد و حال مشخصات آن معلوم شده است. با وجود اینکه بسیاری از رسانه ها اعلام می کردند که دنا پلاس توربو آپشنال همان دنا پلاس جوانان است، اما منابع آگاه می گویند که این خودرو نمونه ای دیگر است و تفاوت هایی با نمونه جوانان دارد. در نهایت با معرفی دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال ویژگی های این خودرو مشخص شد.

مشخصات دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال معلوم شد

دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال توسط شورای رقابت ۵۸۹ میلیون و ۲۹۶ هزار و ۸۲۲ تومان قیمت گذاری شده است که با احتساب هزینه های مالیات بر ارزش افزوده، بیمه، عوارض و… قیمت تمام شده حدود ۶۶۰ میلیون تومان را برای مشتریان خواهد داشت. حال این خودرو چه برتری های نسبت به دنا پلاس توربو اتوماتیک دارد؟

حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی دنا پلاس توربو اتوماتیک در آخرین خودرو

مشخصات دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال معلوم شد

مشخصات فنی دنا پلاس توربو آپشنال

دنا پلاس توربو آپشنال همچنان به پیشرانه ۱.۶۵ لیتری توربو شارژ مجهز است و از قوای محرکه EF7 توربو یا همان TC7 بهره می برد. در اصل این پیشرانه نمونه EFP نیست که بر روی دنا پلاس جوانان نصب می شود. پیشرانه دنا پلاس توربو آپشنال قدرت ۱۵۰ اسب بخار را با گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر تولید می کند. همچنین جعبه دنده این خودرو از نوع ۶ سرعته اتوماتیک AT است که توان را به چرخ های جلو می رساند.

امکانات رفاهی و ایمنی دنا پلاس توربو آپشنال

ایران خودرو امکانات رفاهی و ایمنی دنا پلاس جوانان را برای دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال در نظر گرفته است. این خودرو به چهار کیسه هوا، سانروف برقی، صندلی های جلوی برقی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، استارت دکمه ای، آینه های تاشو برقی، سنسور نور، سنسور باران، فرمان کمکی برقی، چراغ روشنایی روز، رینگ آلومینیومی ۱۶ اینچی، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، کروز کنترل، آینه الکتروکرومیک، سنسور پایش باد تایرها، تریم داخلی پارچه ای و… مجهز است.

مشخصات دنا پلاس توربو اتوماتیک آپشنال معلوم شد

source

توسط