شرکت ولو (Valve) به‌تازگی تاریخ آغاز فروش ویژه پاییزه Steam را اعلام کرده است. ایونت مذکور از تاریخ ۳۰ آبان (۲۱ نوامبر) آغاز و تا ۷ آذر (۲۸ نوامبر) ادامه خواهد داشت.

در همین راستا، ولو تریلر به فروش پاییزه Steam را منتشر کرده که در آن شرکت مذکور اشاره کرده است «تخفیف‌ها و دموها» وجود خواهد داشت. در حال حاضر هیچ اطلاعیه رسمی در مورد اینکه چه چیزی به عنوان بخشی از فروش تخفیف داده می‌شود، وجود ندارد؛ اما در تریلر مربوط به فروش پاییزه بازی‌هایی از جمله Hunt: Showdown، Terraria، Mount & Blade 2: Bannerlord، Hitman 3، The Elder Scrolls Online، American Truck. Simulator، Marvel’s Spider-Man: Miles Morales، Sons of the Forest، Subnautica، Deep Rock Galactic، F1 23، Starfield، Star Wars Jedi: Survivor، Valheim، The Last of Us Part 1 و RimWorld نمایش داده شدند. این یک فرصت عالی برای بازیکنان خواهد بود تا برخی از بهترین بازی‌های پلتفرم PC را تجربه نمایند.

تریلر فروش پاییزه استیم در قسمت زیر قابل مشاهده است:

در عین حال، رویداد مذکور به شما این امکان را می‌دهد که نامزدهای بهترین بازی‌های سال Steam Awards 2023 را در بخش‌ها و دسته‌بندی‌های مختلف انتخاب کنید. طبق اعلام ولو، نامزدها در ماه دسامبر معرفی خواهند شد. لازم به ذکر است که فروش زمستانه استیم یک ماه بعد و از تاریخ ۲۱ دسامبر (۳۰ آذر) آغاز می‌شود.

source

توسط